Grand Theft Auto VI - (GTA 6) Ana Konu

O şantiyeyi rc helikopter ile bombalayıp patlatacak mıyız?

5 Beğeni

İşin garip tarafı görüntüler Aaron Garbut’un oğlu tarafından sızdırılmış. Bilmeyenler için Aaron Garbut, Rockstar North’un şu anki geliştirme ekibinin lideri :smiley:

ue assetleri ile gtav modlu diyenler de var ama zaten trailer saatine göre baya bir leak gelecek.
youtube rockstar kanalına trailer yüklensin diye bekleyen youtube adminleri bile vardır. olsun heyecanlı ya

2 Beğeni

https://twitter.com/YouTube/status/1730588123447349743?t=NCUKt801u0B-MSruYKbKbA&s=19

Trolüne Dailymotion’a atsalar ne koparim :smiley:

1 Beğeni

:frowning:

image

Konuşmanın kaydı

https://twitter.com/CalebHickey19/status/1731038728850653407/video/1

1 Beğeni

Bence bu oyun 2026 da konsollara çıkacak. Umarım yanılırım.

yani doğru olma olasılığı var tabii
aslında şunu söyleyeyim bazı oyunlar vardır bir mekanizma üzerinde yüzlerce şey sunabilir çünkü buna vakitleri vardır, yapılarına uygundur. bunu bir veya birkaç stüdyo yapmak ister diğerleri yapamayacak anlamına gelmiyor sadece bütçe, zaman gibi konular devreye giriyor. o nedenle 10-20 bandında tutmak zorunda kalabilir ama söz konusu gta ise elbette sahne sistemi ve optimizasyon çözümleri ile haritadaki binaların %70ine girilebilir kılabilir. bunun dışında kalan tüm statik nesnelerin de kaplamalarındaki detaylardan tut ortamla uyumuna bakarsak zaten inanılmaz dğeil günümüzün şartlarında tatmin edici grafik ve oyun derinliği sağlayabilir.

daha bol bol yazar trailer çıkınca da analiz ederiz. sonuçta önümüzdeki yılları şekillendirecek.

4 Beğeni

sızdıran kişi fragmandan sonra 10 aralıkta ön siparişe açılacağını yazmış ss var ama ekran kaydı paylaşılmamış

2 Beğeni

Elemanın hesabı uçurmuşlar bu arada, yani sızıntılar gerçek diyebiliriz :smiley:

1 Beğeni

allah aşkına rdr2de olan volumetrik bulutu koymayacaklarını mı sanıyor bu devirde? sonra işte şüpheye düşüyor böyle şeyler ergen eğlencesine dönüşüyor.

Banada Öyle Geliyor Çünkü GTA 5 in İlk Traileri 2011 Senesinde Yüklendi Ve Gta 5 PS3 2013 Te Çıktı,
2014 Te PS4 e Çıktı, 2015 Te İse Pc Çıktı.
İlk Trailer 5 Aralıkta Yüklense 2026 PS5 Çıkar Diye Tahmin Ediyorum. Pc İse 2027 Gibi Duruyor Ama Eğer 2026-2027 Gibi Sony PS6yı Duyurup Piyasaya Sürerse Oyunu PS6 ya Çıkarır,Pc İse 2028e Ertelenir.
Belki PS4 Çıkmasaydı GTA 5 PC 2014 te Çıkarırlardı Diye Düşünüyorum

O kadar abartmaya gerek olduğunu sanmıyorum. Dünya üzerinde bu kadar oyuncu neredeyse sadece bu oyunun çıkmasını dört gözle bekliyorken Trailer’da çıkış tarihi verilir bence. Ama PC’ye yine sonra çıkarma ihtimalleri var. Tabii bu sadece bir söylentiden ibaret. Şahsen ben oyunun 2024’ün son çeyreğinde veya en geç 2025’in ilk çeyreğinde çıkacağını düşünüyorum. Eğer 2025’in ilk çeyreğinde çıkarsa aynı anda PC’ye de çıkar düşüncesindeyim.

1 Beğeni

Ken Rosenberg, GTA VC ile SA arasında yani 1986-1992 yılları arasında ne oluyorsa madde kullanmaya başlıyor hocam. Tommy’de rehabilitasyon görmesi için onu Los Santos’a yani San Andreas’a yolluyor. Daha sonra '92 yılında (SA’nın geçtiği yıl) tamamen iyileşmiş bir şekilde rehabilitasyon merkezinden çıkıyor ve ilk iş olarak Tommy’i arıyor (GTA SA’nın 20 dakikalık tanıtım filmindeki sahne). Ancak telefonu Tommy değil onun sekreteri açıyor ve ondan “Tommy Vercetti’ye söyle, Ken Rosenberg arıyor” demesini istiyor ancak telefon yüzüne kapanıyor. Yani buradan şu sonucu çıkarabiliriz, Ken Rosenberg madde bağımlısı oluyor, bu yüzden Tommy ile arası bozuluyor çünkü Tommy madde işlerini ve kullananları hiç sevmiyor :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

https://twitter.com/BSCLive/status/1731253117272936573?t=7s-8JVJdx_gw579y_yWrvA&s=19

2 Beğeni

Telif yemeden izleyin derim efsane gözüküyor

Bu video gerçekse harita gta5 ile aynı mı yani ya da daha mı büyük

Harita vice City haritası büyüklüğü ne kadar olur onu bilmiyorum kimse bilmiyor :joy:

Gerçek olması çok çok düşük rockstar şimdiye telifi atardı

Gerçek olsa nolucak böyle gözükecegi belli zatende 2 saniyelik sahne zaten abartmaya gerek yok :smiley:

2 Beğeni