Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

Keşke başlarken bir yerlere yazsaydınız. Google da arama yapmıştım çeviren var mı yok mu diye. Bulamayınca da tam 5 gün önce, geliştiricinin bana verdiği dosyalar ile işe başladım. Bugün de tamamlayıp geliştiricinin bana aktarmam için verdiği excel linkine aktardım. Bilmiyorum ne zaman eklerler. Ama geliştiricinin çözmesi gereken bazı sorunlar var. Öncelikle oyun arayüzüne türkçe seçeneği ekleyip bazı oyun içi menü panellerinde karakter limitlerini ve yazı boyutlarını ayarlamaları gerekiyor. Çünkü bazı yerlerde sorunlar var. Mesela “Satın Al” ın “Satın” kalması, parsel isimlerinin sığmaması gibi.

1 Beğeni

Bende aynı şekilde google da arama yapıp öyle başlamıştım benim de çok az kalmıştı ya neyse hayırlısı olsun ne diyelim.

Drilling Machine oyuna ne zaman eklendi ya? Var da ben mi görmedim acaba? Yoksa sadece kart olarak mı var?
Hatta onun üstünde de Glacier Creek diye bi makine daha var.

bugün geldi kartlar, eklenicek

Pickup’ı da modifiye edebiliyoruz sanırım.

kartlardaki sadece oyunun yapımı sırasında cizilen artwork örnekleri.

beyler bana 5 tane kart geldi

Lanet olsun böyle oyun 1 saat oynadıktan sonra saçmalıyor kasıyor bilgisayar donuyor 10 gb ram tüketiyor şerefsiz

2 Beğeni

baş agrısıda cabası

Anladığım kadarıyla oyunun optimizasyon sorunları giderilmiş daha az ram kullanacak

Büyük Sistem! Shaker Big Washplant Kurulumu - Gold Rush The Game 9. Bölüm

drilling machine parlak kart verdi bana kaç tl den satsam millet 433 tl para çekiyo pazarda sizce kaça satayım

bu görüntüden ban yedim :smiley: sadece bana görünüyor otomatik mi algıladı acaba merak ettim halbuki iltifat etmiştim ben :smiley:

Shakerdaki pan sistem iiçin konveyör bant gelecekmiş. Dump truck yani damperli maden kamyonu da bu güncellemede yer alacakmış. Kayıt sistemi de geliyormuş. Bunlarla birlikte diğer düzeltmeler vs. var. Kamyon bitmiş ama teste ihtiyacı var. O yüzden birkaç güne çıkabilirmiş bu da önümüzdeki haftasonuna kadar olan süreç demek.
Shaker videosunu erteledim gibi pek oynayasım yok.

İşçilerin altın kazanma oranı da 130dan 85e düşürülmüş :((
Joystick nedense tanımlanmıyor ayarlayamıyorum sıkıcı oluyor klavyede kontrol etmek.

Çeviri yaparken dil dosyalarında damperli kamyondan bahsediyordu loader yetmiyorsa damperli kamyon kullanın gibi bir ifade vardı oyunu oynamadığım için oyunda aktif olup olmadığını bilmiyordum.

bu sistemden lazım :smiley:

Ben bitirmek üzereyken başka bir arkadaş bitirmiş geliştiricilere atmış o yüzden ben bıraktım resmi olarak çıkması bekleniyor.

Shaker sistemi şu an kesinlikle boşa çalışıyor. Bugün video çektim şu an render işleminde akşamdan önce yayınlanacak. Kepçe ya da ekskavatör ile o sistemi beslemek zor. Yetmiyor… kamyon acil lazım neyse ki bu hafta gelecek. Sinir oldum videoda washplant ile uğraşsak daha iyimiş :smiley:

işte istediğim sistem :smiley: ohhhh gelmiş + yalnız öğlenden sonra mı çıkacak? :smiley: hayda boşa çekmiş olmayalım neyse olsun ++ bana para lazımmmmm! :smiley:

galiba artık almalıyım

biriniz gaza getirsin de alayım yahu