Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

Söylemek isteyeceğim çok şey var da şu oyun ile ilgili söylemek istemiyorum şu an için millet alsın görsün sadece

Videoları izledim çok hoşuma gitti. Simülasyon budur. Fiyatı da çok uygun. Zaten %10 çıkış indirimi var, ayrıca bana dün %20 indirim kuponu da geldi. Böyle bir oyunu 23 liraya aldım :smiley: Yeni bir deneyime, yeni bir maceraya başlıyoruz…

Burada yayında olacak.

Kürekle başlamak güzel… ama çok kazmamız lazım? :smiley:

kitapta yazanları alınca eksik oluyor. marketten eksikleri alsak eldeki altını satsak bile gene eksik parca oluyor

yooo içerideki kovayı almadın mı? direkt başlatıyor ++ digtubeda videosu var :smiley: birazdan benim ki ggirecek

kova cıkmıyorki :face_with_raised_eyebrow:

videoya bak yayında bence hiçbir şey çıkmıyorsa sıfırdan başla :smiley:

dün pikap kayboldu,sonra eldeki malzemeler ama genede zevkli namussuz :ok_hand:
5.kez deniyorum haydi hayırlısı, art book türkiyede satılır umarım :roll_eyes:

art book gibi şeyleri collectors edition alarak dijital şekilde elde edebilirsin
Koch Media ile kutulu dağıtım için anlaştılar Amazonda satılır.

digital saguk geliyor,eline alıcan kitabı kahve yanında karıştırıcan kitaplıkta durucak falan filan :grinning: aynısı smud runner içinde olsa keşke ahh ahhh camur kir pas ahh :joy: amazon veya kievden alıcam artık.
kova cıktı sonunda :ok_hand:

ilk paramızı kazandık 250$cık :grinning: işi biraz daha büyüttük

bu düzenekte hemen toplamayın biraz biriksin,sonrasında tepside ayıklarken daha büyük altın parcaları cıkıyor :ok_hand:

yarin burada buyutucem

su pompası şart pompa + yeni başlık+jeneratör 750$ tutuyor

halledecez :smiley: su pompalı alıcam uzantılı alıcam kredi çekeyim en iyisi yoksa ölme eşeğim ölme :smiley: sen çok kazmışsın ya :smiley: delik deşik olmuş

düzenek yanı en dibi :grinning: kredi en fazla 5000$ veriyorda ödemesi sıkıntı çaydım

ben Old Glenn Bankasının desteğini almak istiyorum bedavaya kiraladım :smiley: garip oldu… hatta diğer yerleri de mi alsak
kepçe kiralama olsaymış iyimiş 75bin dolar ekskavatör parası bulmak zor :smiley:

harbi 75bini kürekle anca 10 yılda kazanırız. cözüm şart :grinning:

şuan manyetit (mıknatıs taşı) bana daha uygun geldi.
taşıyıcı depoya yükleyip fabrikaya satılıyor.bakalım ya batıcaz yada zengin olup kacıcaz :grinning:

Uyku vakti… :slight_smile: Sabah ilk iş yakıt istasyonuna gidip bidonu doldurmak olacak :smiley:

yarına zam gelicekmiş ben doldurdum 2 bidon :stuck_out_tongue_winking_eye: