Gold Rush: The Game - Altın Peşinde Simülasyonu - ANA KONU

acık-dünya
madencilik
türkçe
realistik

Önümüzdeki güncellemede gelebilir.

Yarın gündüz öğlenden sonra Twith&YouTube üzerinden yayınım var. :slight_smile: Özledim maden ocağımı…

aga bana atabilirmisin bu papercraft felan onu

hasan abi bu güncelleme notlarını çevirmene gerek kalmadı erkes oynarken anladı ne güncelleme olduğunu

Evet orda 10 metre kadar derine inebileceğimiz yazıyor fakat hacim olarak ne kadarlık toprak olduğunu merak ettim. Ayrıca her ayrı arsa için farklı miktarlarda toprak var sanırım.

aynn aga grupta gördüm bunları 1nci resimde ne kadar derin olduğu görünüyo oyun baya uzun

Gold Rush The Game canlı yayını başlıyor… https://www.twitch.tv/simulasyonturktv

Yayın dışı veya içi oyunun maden alanındaki performansı artık çok kötü. Toprağın kazılması vs. inanılmaz derecede oyundan soğuttu. Buna rağmen 2 saat oynadım. Ve hala oynamak istiyorum. 15 fps ile oynanmıyor. Düzelene kadar da girmem .

aynn abi yaa fps düşük ama oyun gene çekiyor kendini

oyunu steamdan türkçe diye collector edition aldık oyun ingilizce şaka gibi valla

Sanat kitabı TÜRKÇE diye ibare var oyun diline bakarsak yok.

Adsız

neyse yapıcak birşey yok belki güncelleme gelir de türkçe olur

agacım o collectors edition sana sanal kitap,duvar kağıdı,falan veriyor oyunda şu anda hiçbir farklı dil desteklenmiyor büyük ihtimallede sıradaki güncellemede türkçe gelecek

bide bu oyunun mağza sayfasında açıklamaları türkçe yapmışlar çok büyük ihtimalle gelecek türkçe yama

aga bunlar neden hep güncellemelerde oyunu yeniden indirtiyolar 4.7 gb güncelleme geldi

Yeni güncelleme ile çok işe yarayacak hortum bağlantıları ve su ve ekeltrik dağıtıcılar gelmiş. Artık uzakta çalışmak için 3-4 su pompasına gerek kalmadı, hortum bağlantısı ile tek pompayla uzaaak mesafelerden su çekebiliyoruz. Bi de elektrik için priz gibi bir sistem gelmiş. Mavi kablo ile giriş yaptıktan sonra 4 tane sarı çıkışı var. Aynı sistem su için de yapılmış. Kırmızı hortum ile tek giriş yapıp 4 adet yeşil hortum çıkışı elde ediyoruz. Çok beğendim bunları.

beyler oyunun dil dosyalarına baktım türkçe dille alakalı oyunda görülmeyen özel ayarlar var

Evet, sonunda türkçe çeviriyi dil dosyalarına eklemişler. Ama dil seçim menüsüne türkçe seçeneği eklemedikleri için henüz kullanılabilir değil. Ayrıca son güncelleme ile oyuna eklenen metinlerin çevirilerini de kapsamıyor. Onların çevirilerini muhtemelen yarına hallederim.

Umarım kullanıma açmamalarının sebebi, dil ile birlikte gelen sığmama sorunlarını gidermek için çalışmalarından dolayıdır da açıldığında sorunsuz bir şekilde oynayabiliriz.

en kısa zamanda halledilir inşallah bu oyunu Türkçe oynamak bir başka olucak

Güncellemeden sonra girdim de performans bi değişim yok SSD’ye taşıyıp denicem kablo hortum bağlama olayı önemli bir eksikti böyle bir oyun için onu da getirdiler daha ne olsun diyor insan :smiley:

steam satışlarında 80 bin olmuş aşağı yukarı yakalamış bu optimizasyon sorunları olmasa 100k olurdu herhalde yılbaşından sonra artık :slight_smile:

aga bide yeni oyun kimse almak istemiyor şimdi steam yorumlarına bakıyorum kimse destek çıkmıyor hep kasmalar bahsediliyor kötülüyolar oyunu böyle oluncada millet almıyor