Gerçek TIR ve Otobüs sürüş videoları

2012 Kamaz

Türkiye’de D-tec varmış inanamıyorum.

1 Beğeni

Enis akkılıç kaza yapmış… geçmiş olsun… durumu iyiymiş… (detaya girmiyorum tanıyanlar veya türk tircilarinı takip eden bu adamı da tanır)

ben tanımıyorum, kim diye baktım enis akkılıç makas şov, enis akkılıç jete kalktı,

al bir tane daha keko, gaz kesmezmiş üstüne sürermiş.

3 Beğeni

Bide bunlara özenen kitle var tırcıların yüz karaları.

2 Beğeni

Yaptıkları çok saçma ve mantıksız… yani nereden baksan ölüme sürmek… eskiden nazım zeki uysaldan görüp tanımıştım ben… belki tanıyan olur diye paylaşayım dedim …

2 Beğeni

Türkiye’de takograf ve hız limitleri uygulanmadan önceki “Jet” kültürünü devam ettirmek istiyorlar ekmek parası için. Ancak günümüzdeki yaptıkları şoförlük ile eski şoförlük, tecrübe olmadan olunca böyle kazalar yaşanıyor.

Çekirdekten yetişmeme olduktan sonra ileride bu kazaların çok daha fazlası yaşanacak…

4 Beğeni

Herkes Tır şoförü olmamalı

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla enis akkılıç çekirdekten yetişme… ama jetçilik adı altında tır kulanmak… intihar etmek demek…

2 Beğeni

Hızlı giderken yapmamış kazayı şehir içinde kontrolü kaybetmiş elektrik direğine çarpmış araçta yan yatmış 50 60 ile gidiyormuş. Ayağı kırık çarşamba günü ameliyat olacak.

sizce kim haklı? 14. dakika.

3 Beğeni
2 Beğeni

Değil kardeşim. Bizde yapıyoruz bu işi. Bu yapılan şebeklik ekmek parası için değil. Alakası yok. Frigo araçlar ile bozulabilir ürün taşınması gerekir. Bunların ki doğuda hala 500 kilo kapaklı dorseler ile her işi yapma açlığından doğan bir salaklık. Nerde kaza yapan tır varsa ya beypiliç BMC leri, ya da bu cahiller. Bu iş 80 ile giderkende ekmek kazandırıyor. İşin içinde olmayanlara ‘‘ekmek parası ağğbiiyy yapma ağğbiiyy’’ ‘‘ayağı titreyen gitsin annesiyle otursun’’ gibi skko skko laflar eden akıldan nasbini almamış yolda gitmesini bilmeyen, uzun yol raconuna zerre sahip olmayan aptalların kendilerini bi halt gibi gösterme çabasından ibaret. 180 ile gidenler var. Bir seferinde su içerken ibreyi görmedim 140 yaptı araç rüzgardan titreyen kupayı hissetmeniz lazım. Bu böyle kolay bi iş değil. Hafife alınacak bişey değil.

2 Beğeni

Kendisini kovalayan Hacı Murat ın benzin deposuna kesme şeker attırmaya çalışan Swatt Kadir

1 Beğeni

Galiba bu gidişle tekrar american truck simulator’a geri döneceğim .. :grinning:

Peterbilt 378 Cat (475) :dash: :black_heart:

1 Beğeni

Pavel bunu sittin sene getirmez Bertan nerdesin.

1 Beğeni