Gerçek TIR ve Otobüs sürüş videoları

yav adamlar yapıyo nasıl getirmez zaten scs getirince diğerleri de otomatik olarak getiriyor :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

scs getiriyor da geç getiriyor, daha bunun ilk modelini getirecek de buna sıra gelecek, modelleyin güneşiliği olsun bitsin, geçen de gigaspace yazan modu sordum özel modmuş, adam koca tırı sıfırdan yaptı herkese verdi bunlar parayla satıyor, neyse konu dışına çıkmasın.

1 Beğeni

Bunlar aptal mı? Arka tekerin önünü kazıp niye karton, çuval koymuyorlar? :melting_face: video olsun da uğraşalım.

2 Beğeni

İki dingilin ortasına bi tane kütük koysalar orta boyutta o bile yetiyo :smiley:

Ne diyodu ets navigasyonu
“Yorulduk ama değdi” :rofl:

9 Beğeni

neresi orası? :smiley:

Sivas merkez

Mesleği bırakmadan önce son sebze seferlerinden. köy çıkışı

1 Beğeni

1 Beğeni

resmi youtube kanalı yapay zeka ile üstelik elinde kaynak olmasına rağmen şu rezil görüntüyü mü oluşturuyor? inanılmaz.

2 Beğeni

Şuan izliyorum.

3 Beğeni

Bununda Türk versiyonunu yapmak bana düşer. Az kaldı sıkın dişinizi :rofl:

4 Beğeni

Bu kardeşimizi de konuya bırakalım :truck:

2 Beğeni

türk versiyonunu yapan vardı zaten ama izleyicisi beğenmedi… kendisi beğenmedi… o yüzden kendilerine göre çekim yaptılar yapıyorlar…

1 Beğeni

hangi kanal biliyor musunuz?

nizamettin akbaş… Yasin uzun… nazım zeki uysal… bu kişiler videolarında bazen her dakikasında bazen kesitler halinde kafa kamerası ile çekim yapıyorlardı…

1 Beğeni

kafa kamerası yerine mci61’in paylaştığı videodaki açı daha iyi, sabit ve geniş açı.

2 Beğeni
1 Beğeni

Global dilde olacak. Konuşma muhabbet ya da bilgi olmayacak. Sadece Türkiye yollarını izleyeceksiniz inşallah. Bundan dolayı dedim TR versiyonu diye.

2 Beğeni