Gerçek TIR ve Otobüs sürüş videoları

@vanillamango komutanım paylaşıyor ben paylaşmıyorum aslında

1 Beğeni

Bu sıcaklarda içimiz soğusun :smiley:

1 Beğeni

Öküz her yerde öküz.

4 Beğeni
2 Beğeni

384’den ufak bir kesit…

1 Beğeni

Bu ayrı bir boyut :smiley:

1 Beğeni
3 Beğeni
1 Beğeni

İzlemesi zevkli

Mack’lerden birisi dürüm tır olmaktan kurtarılmış. :grinning:

3 Beğeni

Bilseydim giderdim adamlar Hollanda’dan gelmiş :frowning: Gün Gülen’in sahibi Türk sanırsam Volvo ve Scania’da var onda. Van Herk 2022’nin en güzel kamyonu ödülünü kazanmış bi araç. Ortadaki Roy Lansdaal’ın biraderi olsa gerek çünkü aynı boyamaya ve soyadına sahip.

2 Beğeni

sesine baktım gaza bassa oradaki herkes susmak zorunda kalırmış ama 2 dk’dan sonra baş ağırısı yapıyor.

1 Beğeni
1 Beğeni

Ikarus’u bi izleyemedim sakin bi günde bakıcam artık. Çünkü kendi şehrimin otobüsü, çocukluğumuzda zamanımız geçti ama daha çok O 302’ye binmişliğim olsada Ikarus’u daha çok severim. Bizim Ikarus’ların egzozu fabrika çıkışlı olarak içerden geçip tavandan çıkacak şekilde yapılmış başka ülkelerde böylesini görmedim heralde arşivime bi bakmak lazım. Üniversiteye giderken görüyordum Burulaş’ın deposunda dışarda duruyordu sarıya boyanmış bu Ikarus, O 302 ve MAN SL200’le beraber. Birde Lacivert Bej renkli Mercedes-Benz O 321 H var Burulaş’ın elinde, Ulucami’nin yanındaki duraklardan kalkarmış bu otobüsler. Sarı O 302 hala çalışıyor şoför eğitim aracı olarak dolanıyor ama körüklü Ikarus’lar falan çöpe gitti heralde :frowning:

kral geri döndü

3 Beğeni

en son 2 yıl önce video paylaşmış. demek ki kanalın şifresini hatırladı :smiley: