Futbol Gündemi ⚽

Şu şarkı çıktıktan sonra herşey bozuldu…

3 Beğeni

Kawga çıktı

1 Beğeni

Mewzu :smiley:

2 Beğeni

Gündemin stresinden arınırım diye maç izliyorum daha da stres oluyorum 2 ne 2 neeeeee

1 Beğeni

Allahım çıldırmak üzereyim ya yedik ya. Abi ölüm kalım maçı olduğunu birisi şu filozof şenola söylesin artık ya

1 Beğeni

2-0… :pensive:

2 Beğeni

ya gerçekten ben böyle salak bi anlayış görmedim hayatımda. top bize gelince ya uzun oynuyoz ya da geriye pas atıyoz. daha da umudum kalmadı Türk futbolu adına. Aldıkları paralar haram zıkkım olsun. Ne ayağa pas atabiliyolar ne de atağa çıkabiliyorlar. Bunlar nasıl fransayı yendi gerçekten hayret ediyorum şuan. Bizim futbolda kökten değişikliği gitmemiz lazım yoksa bizim işimiz çok zor. Daha galleri yenemiyoruz şaka gibi resmen.

1 Beğeni

ahahaahah :smiley:
reisssin karşısında yenildiler yuh ulan :smiley:

1 Beğeni

Hazır olun #ŞenolGüneşİstifa twitterda tt olacak. Bi zahmet olmalı da. Turnuvada en çok maaş alan 4. teknik direktör Ş*nol Güneş’miş. Şaşırdık mı?

2 Beğeni

Çok şerefli(!) hakem de az değil 2 atılsın diye bekledi sonra anında mahalle maçında eve çağırılan top sahibi gibi bitirdi maçı… :triumph:

1 Beğeni

sövsem ban yer miyim

2 Beğeni

ha bir de ikiyi mi yediler. yani çüş be kardeşim. en son baktığımda galler korner kullanıyodu demek attılar. yok aga sinir olmamak elde değil ya. bu ruhsuz ordusuyla buraya kadarmış resmen. yazık bize ki umutlanıyoruz belki tur atlarlar diye. bi de azerbaycanda oynadılar.

2 Beğeni

Ha bir de maç Bakü’de oynandı. Maşallah öyle destek vardı ki televizyonun sesini kıstım (!)

2 Beğeni

ya yemin ediyorum şu forumdaki adamlardan bi 11 yapsak en azından mücadele eder ülkemizi rezil etmeyiz. mümkünse çok iyi oynamadığımızda şu turnuvalara katılmayalım resmen averaj takımı olduk şaka gibi ya.

2 Beğeni

Lise arkadaşlarımı toplasam, lisede sınıfın en berbat oynayanı olarak ben de dahil olsam hatta o şekil bile yenerdik…

2 Beğeni

Daha deminki verdiğim bilgiye istinaden

Biz bu turnuva bal kabağına döndük…

2 Beğeni

yıl olmuş 2021 bizim çocukluğumuzda adını söyleyerek top oynadığımız adamlar milli takım başına geçmiş bizde halen dinazorlar var.

oyuncular militarizm kasacağına topa vurmayı öğrensinler, Çağlar harici bir tane topçu adam yok., Cengiz içeri kat edecek Hakan frikikten gol atacak diye bekliyorlar.

6 Beğeni

Adamlar ne güzel eğlenmeye gelmiş bizimkiler sinir stres sahibi yaptı :smiley:

4 Beğeni

pop mu marş mı belli değil

1 Beğeni