Futbol Gündemi ⚽

bu arada dün Fenerbahçe süpriz bir şekilde geçen sezon Bundesliga 2 de gol kralı olan Türk asıllı Alman futbolcu Serdar Dursunu transfer ettiğini açıkladı. Sizce bu transfer doğru mu

1 Beğeni

@ErayOzsoy senin işine engel olmuyorum inş haberleri paylaşarak

1 Beğeni

haber kaynağı ne

1 Beğeni

hangi haber

1 Beğeni

Serdar dursun un FB transfer haberinin kaynağı hocam

1 Beğeni
2 Beğeni

Yok yok. Ben her zaman aktif olamıyorum zaten. Bu konu benim konum değil, herkesin konusu. Benim paylaşamadığım şeyleri paylaşabilirsiniz. Tüm haberlere yetişmek zor oluyor :slightly_smiling_face:

bence bugünkü milli maçımız 1-1 ya da 2-1 biter gibime geliyor. eğer hücum futbolu oynayıp topu ayağımızda tutarsak gol atarız. yok italya maçı gibi etkisiz kalırsak galler bizi yener. diğer maç sonuçları da bence finlandiya-rusya 1-1 italya-isviçre maçı da 3-1 italya alır diyorum.

1 Beğeni

Fenerbahçe’nin yeni transferi Serdar Dursun’un geçtiğimiz sezon performansı:

Harika video :smile:

Bu arada Trt 1’de sadece bende mi spiker 1-2 saniye önde gidiyor?

2 Beğeni

Bende de öyle. Herkeste öyledir

1 Beğeni

ahahahah yenilen gole bak

2 Beğeni

Kenan Karaman ve Kaan Ayhan kadroda oldukça pek şaşırmamak lazım. Özellikle Kaan Ayhan. Merih kendi kalesine gol atınca ilk 11den çıkarıldı. Kaan Ayhan’ı ilk 11’e aldı Şenol Güneş.

Adamlar taktik kasmış bizde taktik namına bir şey yok, golü atan adam arkada kendini unutturup bi anda depar atıyor bizim defans başka tarafa bakarken. Takdir edilesi.

2 Beğeni

ço kfazla forvette oynandı baskı kurduk ama hep korner vs. boşa gitti :confused: ben de izlemiyorum normalde öylesine bakıyorum hoşuma gidiyor da yok yani nebileyim
çok da umrumda değil olay
bizim taraf boş kalıyor panikleyip geri dönülüyor tekrar karşıya gidiliyor eee?

2 Beğeni

O golü yemeseydik iyidi kaan tercihi büyük hata keşke ozan oynasaydı

1 Beğeni

yanarım yanarım da kenan karamanın bu dakikaya kadar (70.dakika) oyunda kalmasına yanarım.

Az önce Gareth Bale penaltıyı auta attı.

Galler’e de yenilmezsin be abi…

(işbu yanıt a0 futbol bilgisiyle yazılmıştır)

1 Beğeni

Sonunda Kenan Karaman oyundan çıktı, Halil Dervişoğlu oyunda.

1 Beğeni