Futbol Gündemi ⚽

PES 22nin daha ne zaman çıkacağı belli değil. Oyun içinde yeni geliştirdikleri uzun pas sistemini bile daha sonra getirecekleri güncelleme ile gelecekmiş.

FM 21’de hiç para vermeden anadolu topçusu bile kiralayamazsın orası biraz yanlış olmuş gibi. Oyunda takımın itibarı belli seviyeden düşük olunca dünyada ismi duyulmuş oyuncuların gelmek istemediğini belirten bi uyarı çıkıyor mesela. Onu koysalar daha iyi olabilirmiş.

1 Beğeni

Bugün kimse kesin yeneriz demesin kötü yaparım

33 bin nüfuslu ülkeyi de yenelim bi zahmet. Biliyorum nüfusla alakası yok futbolda her şey olabilir ama prestij meselesi artık yani yenilirsek düşeceğimiz durum çok komik olur.

1 Beğeni

ne zaman kesin yeneriz desek puan kaybediyoruz

1 Beğeni

Andorra’yı 89. dkda Ozan Tufan’ın kafa golüyle yendiğimizi hatırlıyorum. (Ozan Tufan sevicisi değilim.)

1 Beğeni

İlk yarı 0-0 diyebileceklerim bu kadar.

Bonus:

2 Beğeni

Adam eline gelen topla hemen yere yatıyor en az 10 saniye elinde tutuyor. Benim bildiğim kaleci topu elinde 6.sn’den fazla tutamiyor diye kural yok muydu ben mi yanlış biliyorum yoksa ?

1 Beğeni

Şu ülkede herkesin Kenan kadar torpili olsa işsizlik diye bir şey kalmaz.

2 Beğeni

+Enes Ünal

1 Beğeni

o kural dünyada sadece Galatasaray’a işliyor

1 Beğeni

çok şükür yendik

2 Beğeni

Yendik ama ortada hala güven veren bi oyun yok. Ayrıca Enes Ünal ve Kenan Karaman’ı düğünümde bile oynatmam. Özellikle ilk yarıdaki oyun berbattı. İkinci yarı iyi bari toparladık.

4 Beğeni

29k nüfuslu ülkeyi yendik biz neyiz beee as bayrakları asss :nerd_face::tr::tr::tr::sunglasses:

2 Beğeni

Oyun tatmin edici değildi ama
hollanda bu oyunla bizi ezer

2 Beğeni

Koymuşuz Cebelitarık’a :tr: :tr: :tr:

5 Beğeni

Kenan Karaman maç sonu çıkıp bu maç zorlanacağımızı biliyorduk diye açıklama yapmış. Rakibinin kalecisinin piyasa değeri yok, stoperi aslında gümrük memuru. Senin takımında ise dünyanın büyük kulüplerinde oynayan oyuncular var. Sokaktan geçen herhangi birine şu iki cümleyi söylesen kimin daha zorlayıcı bir rakip olabileceğini söyler sana.

2 Beğeni

Sokaktan 11 tane genç toplasan bu Cebelitarık tan çok zorlar

2 Beğeni

Bir şey diyeyim mi ben Cebelitarık’ın nerde olduğunu bile bilmiyordum gugıl maps açıp bakmak zorunda kaldım :smiley: İspanya ve Fas arasında bir yerdeymiş

2 Beğeni

ben iberia dlc si sayesinde öğrenmiştim nerde olduğunu :smiley: :smile:

3 Beğeni