Futbol Gündemi ⚽

Bende o yok o zaman bilmemem normal :smiley:

Cebelitarık’ı görmek için haritayı 4 kere yakınlaştırmak zorunda kaldım o kadarcık yerde ne yapıyorlar bunlar, top aut’a çıksa denize düşüyordur kesin :smiley:

2 Beğeni

Maç esnasında adamlar ilgili oyuncuları yakalayıp sınır dışı etmeye çalışmışlar şaka gibi cidden :smiley:

Merak eden varsa TRT Spor açsın maçı veriyor.

2 Beğeni

Trt sporu açın beyler mevzu başka mevzu…

1 Beğeni

Tam anlamıyla skandal bir olay. 4 oyuncuyu karantinaya almak da neyin nesi? Adamlar zaten sahaya çıkmış hep birlikte kampa girmişler. FIFA’nın bu tür karar alan ülkelere karşı ağır yaptırımlar yaptırması lazım. Brezilya’nın tüm uluslararası organizasyonlarının Brezilya sınırları içinde yapılması yasaklanmalı.

İlgili oyuncular Brezilya’ya geldiğinde karantina da olması gerekiyormuş, sağlık kurulunun bu oyuncuların sahaya çıktığını görünce müdahale etmeye karar vermişler.

Bana göre sağlık kurulu haklı onlar işini yapıyorlar eyvallah da müdahale şekli yanlış. Daha önce denetlemesi gerekirdi böyle mafya gibi sahayı basarak yanlış yapmışlar.

ne pandemiymiş be, normal şartlarda kavga çıksa bile iptal olmayacak bir maç.

Brezilya İngiltere’ye kaldırmış. Olan oyunculara oluyor. Brezilya İngiltere’de oynayan hiçbir oyuncusunu sahaya çıkarmamış çünkü, bu da ayrı bi detay aslında.

1 Beğeni

o zaman adamlara helal olsun kuralları uygulamış, bizde bugün seyahat yasakları başladı ama yabancılar muaf.

https://www.aa.com.tr/tr/dunyadan-spor/breziyada-saglik-gorevlilerinin-sahaya-girdigi-brezilya-arjantin-maci-ertelendi/2356399
Olayın aslı böyleymiş. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. İngiltere tüm Güney Amerika, Orta Doğu ve bazı Asya ülkelerinden gelenlere karantina uyguluyor. Diğer yandan Brezilya da İngiltere, Güney Afrika, Kuzey İrlanda ve Hindistan’dan gelenlere karantina uyguluyor. Tam anlamıyla saçmalıklar silsilesi.

dakika 1 gol 1

1 Beğeni

ben maçı izlemeyi bıraktım…

1 Beğeni

Hollanda’nın baskılı, topa daha çok sahip olacağı bir maç olacağı belli. Okay gibi silik bir orta saha oyuncusunun yanına genç ve şu ana kadar genellikle yedekten oyuna dahil olan Orkun’u ilk 11 oynatmış. İlk gol de onun hatasından geliyor. Kaç yıldır milli takım teknik direktörü ama hala bi oyun planımız olmadı.

1 Beğeni

Şenol güneş…

3 Beğeni

5 yemesek bari

2 Beğeni

6-0 biter kaç kaç şimdi 3 oldu mu

2 Beğeni

Klişe olacak ama gerçekten yaptığı mesleğe ve bu halka biraz saygısı olan bir insan daha uçağa binmeden istifa etmeli.

Hollanda’da topu ayağına alan şöyle bir bekliyor diğer arkadaşlarına nereye koşu yapması gerektiğini gösteriyor sonra sakin sakin çayını kahvesini içip pasını veriyor, ben ilk defa bir futbol maçını izlerken kendimi ezilmiş hissettim.

5 Beğeni

bence direkt türkiyeye gelmemeli kalsın orada

2 Beğeni

sövsem ban yer miyim admin

1 Beğeni

Adamlar EURO 2020de grup birincisi antrenörlerini kovdular.
Biz ise değil grup sonuncusu turnuva sonuncusu olan teknik direktörümüzle devam ediyoruz.
Bunu tüm samimiyetimle söylüyorum Şenol Güneş ile Hollanda’yı yenip yola devam etmek mi yoksa Hollanda’ya farklı yenilip Şenol Güneş’i görevden almak mı deseler ben ikinciyi tercih ederim.

5 Beğeni