Futbol Gündemi ⚽

sorma ya öyle oldu son anda frikikten attılar hem de altay kapattığı köşeden yedi. adam 4 kişilik baraj istedi 3 kişi durdu tam da ordan yediler.

1 Beğeni

ben maçı izledim de hala inanamıyorum

1 Beğeni

Yaw 2 golede güzel sevindim sonra 2-1 oldu neyse 3leriz dedim sonra sen gel 90+7 de gol ye yaw gelde çıldırma

2 Beğeni

Bizim milli takım niye böyle yav. Belçika genç jenerasyonla uçuşa geçtiler bizde de aynı potansiyel varken basit maçları koparamıyoruz.

çünkü her yerde olduğu gibi koltuk sevdası ve adam kayırma var, cm 03’de genç yetenek diye aldığımız adamlar bile teknik direktör oldu biz halen Fatih Terim ve Şenol Güneş ile uğraşıyoruz, forvette Enes va Terim çapsızı yarın gelse o da gider yabancıların “disiplini yok bundan bir cacık olmaz” diye sepetlediği Emre Mor’u çağırır.

taraftarla ayrı aptal, Altay iyi kaleci hatalı gol yemiş olabilir ama hemen sidik yarıştırıyorlar.

1 Beğeni

bu yöneticilerle olmaz abi yöneticiler sadece parayı düşünüyor

Altay süper ligin en iyi kalecisidir diyen futboldan anlamıyordur
son dakika yediği gole bak

Eğer ki maçı izlemeden konuştuysan bir izlemeni tavsiye ederim. 2. golde Altay’ın 4 kişi baraj kurun diye bağırıp işaret ettiği halde 3 kişi baraj kuruluyor. Sonrasın da kaçınılmaz bir son…

izledim bence altayın atlayış şekli çok kötü baraj 4 kişi olsa bile o golü yerdi bence

ya genel anlamda kalecilerimizde uçma sorunu var galiba hangi milli maçı izlesem aynı tarz goller yiyoruz.

Arkadaşlar burada suçlu bulma peşinde değilim. Her şey ortada ve herkes bir fikre sahip.

Benim naçizane düşüncem Altay 4 kişi istediğinde , 4 kişi olana kadar bağırıp düzeltme imkanı vardı. Bunu Altay da biliyor. Maç sonunda yaptığı açıklamada anlaşmazlık oldu dedi.

1. Sorumluluk kalecinin.
    2.Altay -baraj eksik olduğu için tam vuruş anında önce sola küçük bi adım attı. O küçük adımdan sonra terse atlamanız imkansızdır. Ters ayakta yakalandı yani çocuk.
    3.Her ne olursa olsun aylardır bizi kanser eden maalesef -benim de büyük saygı duyduğum- Şenol Güneş’tir.

Bunun da ötesinde aşılması gereken asıl problem kafasına göre iş yapan TFF’dir. TFF kangren olmuştur. Kesip atmadıkça bütün vücuda, yıllarımızı mal olacaktır.

Saygılarımla.

5 Beğeni

TFF yönetim olarak kesinlikle özerk değil. Aldığı tüm kararlar siyasi. Türk futboluna hiçbir katkıları olamaz.

• TFF’nin tek misyonu Katarlıların malı her türlü götürmesi üzerine. Baktı Katarlılar ekonomik dar boğaza mı girdi kulüplerin gelirlerini kesiyorlar. Kendi ülkesinin spor kulüplerinin menfaatini Katarlılara tercih ediyor. Aslında tercih etmiyor çünkü karar onun değil, gelen talimat öyle.
  • Yabancı sınırı 14’e çıktıktan sonra Avrupa’da üst düzey liglerde bir sürü genç oyuncumuz oynamaya başladı. Haliyle ligde Türk oyuncular yabancıların kalitesinde olmadığı için formayı almakta zorlandılar. Ama sonra noldu ekonomi sallantıda, dış borç tavan yapmış, merkez bankasının döviz rezervi eksilerde, patron da şöyle düşündü herhalde;
    “Ya çok fazla yabancı oyuncu var, bunlar burada kazandıklarını dışarda yiyorlar, dövizimiz ülkeden gitmesin biz bi yabancı sınırlamasını arttıralım.”
    Zaten bunların tek derdi malı götürmek, haliyle koltukta oturmak olduğu için Türk sporu gram umurlarında değil.
    Allah bunları ve hala bunlardan yana olanları helak etsin.

Böyle kariyerli topçuyu sessiz sedasız bitirmek büyük iş cidden.

5 Beğeni

İyi transfer ama bonservisini 4 büyükler birleşse anca alır.

1 Beğeni

Öyle maalesef. 1 sene iyi iş yapsın yeter böyle oyuncuyu kiralık getirmek kolay değil.

3 Beğeni

Bonservisini neden alıcaz ki, gerek yok.

Pjanic transferini Galatasaray’ın Seri transferine benziyorum, ikisi de regista çünkü.
Seri bence Galatasaray’da çok iyi sezon geçirmişti ama bonservisi alınamadı, yeri de doldurulamadı.

Çağlar, Ozan Kabak ve Halil milli takımımızın kampına katıldı. Ozan Tufan için görüşmeler sürüyor. [TRT SPOR]

1 Beğeni

Çok iyi video. Oyunda bile 0 kiralama bedeliyle alınamadığı dikkat çekilmiş :smiley:

6 Beğeni

İşte bu yüzden PES daha gerçekçi, parası neyse bastırıp kiralayabiliyorsun :smiley: . Bunda illa kiralık listesinde olacak.

1 Beğeni