Futbol Gündemi ⚽

Hocam sansür koyarsan iyi olur küfür yasak çünkü :slightly_smiling_face:
S.ki şeklinde yazarsan herkes anlar zaten.

Edit: Şimdi oldu :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

manchester united dan ezeli rakibi ctiy ye tarihi transffer çalımı

5 Beğeni

tarihi-geri-donus-her-an-olabilir-ronaldo-nun-14359089_4354_m

6 Beğeni

Premier Lig’de Chelsea ve özellikle Manchester United yaptığı transferlerle zirve yarışını acayip kızıştırdı.
Ama Solskjaer onca transfere ve orta sahadaki yetenekli oyunculara rağmen ortada Fred, Mc Tominay, Matic gibi defansif orta sahalardan ikisini aynı anda kullanmaktan vazgeçmiyor oluşu beni çileden çıkartıyor. Bence Aykut Kocaman’ın kayıp kardeşi olabilir.
Tuchel ise geçen sezon pozisyona girme sıkıntısına Lukaku ile çare bulabilir ama 3-4-2-1 sisteminde şu ana kadar tüm ataklar Reece James’in savunma arkası koşularına atılan uzun toplarla gelişiyor. Buna da sezon içinde önlem alacaklarını düşünüyorum.
Guardiola’nın Agüero takıntısı yüzünden takım forvetsiz kaldı. Piyasada bu kadar santrafor sıkıntısı varken Agüero’nun yerine düşünülen tek santraforun Harry Kane olması biraz tuhaf. Boşta bir Depay veya Lukaku neden hiç düşünülmedi de 100 M £ Grealish’e yatırıldı tuhaf.
Kloop, Wijnaldum yerine Elliot ve sakatlıktan dönen van Dijk ile kaldığı yerden devam ediyor.
Bu denklemde şu 4 takım arasındaki şampiyonluk kıyasıya geçicek ama ben yine City ve Liverpool’u hala diğer takımlara göre önde görüyorum. Ronaldo gelmeden önce en zayıf halka olarak United idi, o da teknik direktörden dolayı. Ronaldo gibi 36 yaşını doldurmuş garanti golcü Premier Ligde takımını ne kadar taşıyabilir kestiremiyorum.

5 Beğeni

Gelmiş geçmiş en iyi transfer dönemine canlı canlı şahitlik ettiğimiz için çok ama çok şanslıyız. Dünyanın en iyi iki oyuncusu aynı transfer döneminde takım değiştirdi. Üstelik birisi çok iyi bir transfer çalımıyla.

3 Beğeni

2021-2022 Avrupa Ligi Grupları:

[ :camera: Fotoğraf :arrow_right: 433, İnstagram]

5 Beğeni

Ve maalesef Konferans Ligi elemelerindeki temsilcilerimiz elendikleri için Konferans Liginde şuanda hiç temsilcimiz bulunmuyor.

4 Beğeni

Sizce Fenerbahçe ve Galatasaray gruplarda ne yapar?

2 Beğeni

fb çıkar inş, gs en kötü konferans ligine düşer (gs liyim)

2 Beğeni

Ronaldo’dan bahsettiğini düşünüyorum. Bence Ronaldo’yu Guardiola istememiştir, çünkü Guardiola geriden bağlantı oyununu oynayabilen santraforları tercih ediyor. Ortada bir transfer çalımı varsa City’e değil.

1 Beğeni

Evet Ronaldo’dan bahsettim ama medyada çıkan söylentilere göre söyledim. 2 saat önce City’nin transferi bitirdiği söylendi bazı yerlerde. 2 saat sonra da Manu açıkladı oyuncuyu. Olayın taktiksel tarafı öyledir tabi orasını bilmiyordum.

1 Beğeni

Yabancı spor basınları bizim fanatik, fotomaç gibi sallamasyon haber pek yapmadıkları için bizde onlara karşı güven epey fazla. Bizim medyada onlardan kaynak sağladılar. Ama bu sefer onlar da çuvalladı, United hiç renk vermedi.

2 Beğeni

ferguson ctiy ye gidersen hakkımı helal etmem demiş

FB nin rakipleri ideal ve çıkar diye düşünüyorum fakat GS nin rakipleri zorlar ama inş oda çıkar (fb liyim)

1 Beğeni

Golü atanın hakem olmasına mı yanayım, ofsaytta olmasına mı :smiley:
O sezon GS, Beşiktaş’ın 1 puan önünde 14 sene sonra şampiyon olmuştu.
https://mobile.twitter.com/EskidenFutbol/status/1431979255848652806

4 Beğeni

Bir de sonradan ofsayt çalsaydı o zaman tam olurdu :smile:

ozan kabak norwich ctiy ye transfer oldu

2 Beğeni

Milli takımımızın Dünya Kupası Elemeleri maçları:

str

• İngiltere Türkiye’yi virüs yüzünden kırmızı listeye aldığı için İngiltere’de oynayan milli futbolcularımız Çağlar Söyüncü, Ozan Kabak, Ozan Tufan, Halil Dervişoğlu’nun milli takıma gelemeyeceği yönünde haberler var.

(Haberleri Şenol Güneş basın toplantısında yanıtladı: “Karadağ maçında oynayamayacaklar ama diğer iki maç için görüşmeler sürüyor.”)

Maç şimdi ciddi ciddi 2 2 mi bitti