Forza Horizon 5 [ana konu]

oyunu açarken vpn gerekiyor mu? fiyatı ne kadar?

canlı yayın kaydı

direksiyonla bol bol oynadık ve alıştık

fh4 çıkışındaki gibi hissetmiyorum ve şu an gerçekten bazı sorunlar var
dağlarda yamaçlar hızlı gidince detaylar yüklenmiyor geç geliyor

3 Beğeni

:smiley: bende hala böyle ve güncelleme yok?

1 Beğeni

Oyunun yüklü olduğu diskin türü neydi? HDD, SSD, NVMe? Acaba yazma ve okuma hızıyla alakalı mı diye düşünüyorum.

nvme tabii :smiley: hızlanmaya başladıkça işleyemiyor rezillik resmen şimdi girdim gene aynı

fh4 normal hdde çalışıyor :smiley:

Düzelir düzelir canını sıkma sen hasan abim üzülme sen

xbox üzülsün ben niye üzüleyim :smiley: biz msfsçiyiz
dosyaları onar mı yapsam?
yani bu görüntü rahatsız ediyor gidip normal yarış simi oynasam daha stabil görüntü var

Ramler peki üzerinde yazan (3200mhz yazıyordu sanırım sistem özellikleri sayfanda) normal frekansta çalışıyor mu? İnternette FH4 çıktığında harita sorununa ilişkin ramler düzgün çalışmıyor olabilir diyordu sayfanın birinde. (Ahiret soruları gibi sorduğum için kusura bakma :smiley: , sadece sistemde bir şey var mı diye kontrol edelim dedim.)

bunlar nasıl sorular :smiley:

1 Beğeni

haraket bulanıklığı uzun olmasına rğamen gene aynı saçmalık var karşı tepeye bakıyorsun dümdüz doku var bulanık duruyor :smiley: omg

:smiley: O teklemelerle alakalı olabilir belki, bu durum aklıma TDU da çok hızlı sürersen harita bazen geç yüklenip trafik de yüklenmemeye başlardı, onu hatırlattı. :smiley:

normal oynamada bir sıkıntı yok şu an çevre kalietsini ekstrem yaptım

• Texture rendering issues on PC for terrain and vegetation when using Resolution Scaling On.

Sanırım sorunun bu, bilinen sorunlar kısmına yazmışlar.

onu kapattık ve ayarları sıfırladık şu an o listede yazıyordu şimdi bakacaktım sen yazmışsın :smiley: lanet olsun

her şeyi sonuna kadar köklemenin de tadını çıkaramadık

1 Beğeni

bazı şeyler bu videodaki gibi değil
şu an ölçeklendirme ve çizim mesafesi sorunu kesinlikle var
bi bakıyorsun yeni girmişsin dibindeki bitki örtüsü bulanık ve yüklenmemiş duruyor
hemen ilerisi bulanık görünüyor netleşmiyor
5 kasımdaki güncelleme ile çözülür artık ama hoş değil :smiley: herkese oynatmak için atmadık takla kalmamış

2 Beğeni

Twitch’deki yayınlara bakarsanız aynı sorun olduğunu görürsünüz. FH4’te bu kadar kötü bir sorun yok az önce tekrar girdim orada da ayarlarım ekstrem!
FH5’te grafik ayarları düzenlenmiş ve şu an hatalı çalışıyor. Elbette çözülecek ama yakışmadı. Zaten kurak bir bölge bazı şeyleri anlıyorum da alakası yok. :smiley:

Valla oyun dediğin böyle olur her şey güzel de sadece fiyatlar biraz tartışılır. İndirim falan zannetmiyorum ama olursa alırım bir dal.

Terrainlere epey kasmış herifler assetler otlar ağaçlar mağaçlar ğööğğğh her ne kadar vakit olmadığı için oynayamasam da FH4 de güzeldi bunu düşünemiyorum bakalım nasipte varsa bi Superleggera iyi gider :d

Hataların olacağını bildiğim için ilk çıktığında satın almadım biraz kendine gelsin öyle alacam.

1 Beğeni

Sesler nasıl? Çoğu karşılaştırma videolarında FH4 göre iyi geliyor. :face_with_monocle:

1 Beğeni

Sesler kesinlikle iyi göstermişlerdi zaten yapmışlar eğer bu olmasa haritadan başka bir şey konuşamazdık. Dün gece yayında ben baya eğlendim üstelik uykusuz olmama rağmen :smiley: Şimdi hala kendime gelemedim. 2. videoyu direksiyonlu çekelim.

2 Beğeni

Akşamki yayında seste yırtılmalar oluyordu, sadece yayında oluyor o sanırım.