Forza Horizon 5 [ana konu]

Türkiye’de henüz hiç kimseye Forza Horizon 5 gitmediği için ne yazılı ne videolu inceleme göremiyorsunuz. Xbox’ın resmi olarak yer aldığı her ülkede oyun incelenedi ve yayınlandı. Türkiye’de en çok satan oyunlardan biri olmasına rağmen bu süreçte kimse oyunun erken erişim sürümünü bile oynayamadı. İlgili ajansta aşırı bir ilgisizlik var. Microsoft Flight Simulator zamanı da böyle olmuştu. Yani mesele oyun satmıyor, gönderilmiyor değil. Ya güvenmiyorlar ya da biz kendi kendimizi bu duruma düşürüyoruz.
Böyle önemli ve herkesin oynadığı bir oyun nasıl hiçbir kanalda yer almaz? Her oyunda dünya ile aynı anda Türkiye de katkıda bulunuyor.

3 Beğeni

şu an oyundayım xd

2 Beğeni
3 Beğeni

Bana hep FH4 DLC’si hissi veriyor bu oyun ama hayırlısı be gülüm :smile:

3 Beğeni

görüntü kalitesi olarak farklılıklar var ya. oynanış olarak bilemiyorum da görüntü cidden daha iyi

1 Beğeni

insan oynamaya kıyamıyor adadsasd

6 Beğeni

3 Beğeni

Bende plati den premium hesap alıp yarın mı oynasam yoksa 4 gün daha bekleyip gamepasimdan mi oynasam karar veremedim :grinning:

@HasanOfke abimizin paylaştığı resimleri görünce insanın da bir cani çekmiyor değil valla

1 Beğeni
2 Beğeni

Abi gece ışıklandırması hakkında bilgilerini 4 gözle bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Is that a Supra…? :rofl:

1 Beğeni

evetttttt montajdayım uzun çektik ama artık kısaltıcaz :smiley:

5 Beğeni

uzaklar çok bozuk görünüyor neden öyle

videonun sonunda da fark edeceksiniz bilinen sorunlar var şu an yüksek ayarda saçmalıyor gibi
güncelleme çıkacak bana da hoş gelmedi dümdüz arazilerin de etkisi var

1 Beğeni

Youtube’da şöyle bir benchmark’a denk geldim. 1050ti ile ultra ayarlarda 2K çözünürlükte 30-40 fps arası alıyor. Optimizasyon baya iyi yapmışlar anlaşılan.

Ben sistem gereksimleri açıklanınca heralde 1050ti ile düşük ayarlarda 20-30 alırım diye düşünüyordum.

4 Beğeni

bizler için iyi haber :smiley: Forza 4’ de High 1080p de 60 sabit oynayabiliyordum bunu da aynı ayarlarda oynamaya devam ederim gibi…

2 Beğeni

Optimize haberi gayet güzel. Forza Horizon 4’ün optimizesi harika tek kelimeyle. 75 Hz ekranda GTX 1660 ile en yüksek ayarlarda neredeyse tek fps düşmeden oynamak o kadar iyiydi ki bunun 5’te bozulacağından endişeliydim.

2 Beğeni
5 Beğeni

harika vakit geçirme time :smiley:

videoda hala işlenen bazı şeyler var salamıyorum yayına da giremiyorum bu yüzden

2 Beğeni