Forza Horizon 5 [ana konu]

Bu arada oyun nerede geçiyor, tam anlayamadım :face_with_raised_eyebrow:

Meksika’da geçiyor

2 Beğeni

Meksika söylentileri çıktığı zaman tepki göstermiştim, ama şimdi fragmandan baktım ve çok güzel olduğunu fark ettim. 9 Kasım’ı 4 gözle bekliyorum :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

2023’te de Forza Horizon 6 Japonya’yı yapıştırır bunlar bence.

2 Beğeni

Bende seninle aynı fikirdeyim.

2 Beğeni
4 Beğeni

dubai :smile:

1 Beğeni

Benim fikrim hala aynı maalesef. Yenilik anlamında ne kadar + yanları bulunsa da Meksika’da geçecek olması yavan geliyor. Sadece evlerin orada asfalt görebildik yol namına bir şey yok. Yağmur ormanları ve kanyon güzel olmuş çoğunlukta köy gibi. BAE bunun için daha iyiydi eğer bu olmayacaksa Japonya olabilirdi neyse.

Meksika’da geçen Forza Horizon 5 için çıkış tarihi açıklandı! İlk bilgileri paylaşıyoruz…

8 Beğeni

Çok güzel duruyo be aynısının updateli laciverti ama alcaz yine de :smiley:

1 Beğeni

Trailer’e bayıldım :drooling_face:

1 Beğeni

Buna daha çok sevindim. İnşallah fiyatı da güzel olur da alır oynarız.

8 Beğeni

MFS 2020 de artık “Guanajuato” şehrinde video çekersin :smiley: İzleriz bizde

Önden bir keşfetmek lazım

2 Beğeni

Fh 4 çıkarken dublaj filan olacaktı iptal edilmişti yanlış hatırlamıyorsam 5’e nasip olur mu acaba?

1 Beğeni

meksikalı uyuşturucu tacirlerinden mi kaçıcaz ehe :smiley: güzel görünüyor. forza horizon 3 havasını hissettim izlerken.

2 Beğeni

dublaj yok olmaz da sadece dil desteğinde altyazı ve arayüz var

1 Beğeni

İşte en güzel haberlerden biri bu, Steam’a gelmesi çok çok güzel olacak. Bu yaz FH4’ e doyup yaz sonrası FH5 heyecanı sardı bile şimdiden… :smiley:

2 Beğeni

Twitter de FH5 paylaşımında benim gibi hayal kırıklığına uğradıklarını söyleyen baya kişi var :smiley:

Steam’a gelecek diye boşuna umutlanmayalım standart versiyonu 300₺ civarı geleceği tahmin ediliyor yani GP üyelerine yarayacak.

3 Beğeni

Ön sipariş fiyatları.

image

3 Beğeni

2 Beğeni