Forza Horizon 4 - Ana Konu

Bu araç gerçekten kullanılacak :smiley: 2014 Mercedes-Benz Unimog U5023

2 Beğeni

Ön yükleme başlatılmış :smiley:

1 Beğeni

Normalde erişim tarihinden 3-4 gün önce açarlardı . Hayret bu sefer 10 gün önceden açtılar :smile:

Day one paketiyle ilgili hâlâ bir video yada görsel gelmedi yada ben mi bulamadım

Oyunu alıp almamakta çok kararsızım. Forza Horizon 3 ü yeni aldım sayılır. 2 ay falan oldu. 100 saatin üzerinde oynanış sürem var ama daha yapılacak çok şey var oyunda. FH4 demoyu oynadıktan sonra yenilik anlamında pek fark göremedim. Yeni bir ülke de geçecek ama yine trafik soldan gidiyor. Bu anlamda FH3 e genel anlamda benziyor. Araç sayısı anlamında da toplasan 30 - 35 tane yeni araba var. Diğer araçların tamamı FH3 ile aynı. Diğer bir fark türkçe altyazı. Türkçe oyun görmek elbette güzel ve destek olmak adına almak gerekli ki, dil desteğini diğer oyunlarda da görebilelim. Zaten alırsam ultimate edition almayı düşünüyorum ama 370 tl lik bir fark var mı bilemedim?

Bond araçlarının videosu geldi

3 Beğeni

Şu bond araç paketinde Spectre filmindeki range rover sport svr olmalıydı . Çok iyiydi o araç

belki sonra forzathon etkinliği ile verirler belli olmaz

Megan Fox, Forza Horizon 4’ün Mevsim Simülatörünü Deneyimliyor! [Video]

Forza Horizon 4’ün en büyük yeniliği şüphesiz dinamik mevsimler! Haliyle bu özellikle ilgili özel bir “Forza Mevsim Simülatörü” hazırlanmış. Birçok ünlü isim mevsim simülatöründe Forza Horizon 4 oynuyor.

https://www.simulasyonturk.com/megan-fox-forza-horizon-4un-mevsim-simulatorunu-deneyimliyor-video/

3 Beğeni

Forza Horizon 4 demosu için güncelleme çıkarmışlar.

Increase NVIDIA min driver version to 399.24 (PC)

Stability fixes:

General stability improvements based on telemetry received from retail players (XBOX+PC)

Crash during season swap (XBOX+PC)

Performance:

Fix for framerate lock becoming incorrectly set after autumn drive (PC)

Streaming improvements to reduce track drop-out issues. (PC)

Stutter reduction when using unlocked framerate. (PC)

Quality:

Quality improvement for FXAA (PC)

Audio reinitialise when output device changes (PC)

Fix for stuttering audio at end of benchmark and in photo mode. (PC)

Fix for black screen corruption in HDR (XBOX+PC)

Fix for flickering procedurals (PC)

HDR improvement with glass on Durango (XBOX)

Kısmetse önümüzdeki hafta başlıyoruz :smiley:

Tom matthews ve motogamestv kanallarına bakın YouTube da full car list ilk ev ilk vip ev gibi şeyler paylaşılmış

Tam sürüm dağıtılıyor ben de bekliyorum şu an hafta sonuna girmeden geleydi iyidi :frowning:

Ambargo salı günü kalkmıyormuydu . Baya video atmaya başlamışlar tam sürümden .

25inde öyle bişey var ama ambargo falan kalmadı fm7de öyleydi hatta 2-3 gün önce gelmişti ultimate ile birlikte diye hatırlıyom şimdi malum oyun önemli gamepass var vs.v s. çok daha fazla insan hedefleniyor
pazartesi gelse de oynasak şehir çok güzel :smiley:

He ya bekleye bekleye meyve vericez artık :smile:

Evet evet drag yarışları var evet evet mutluyum :grin:

Aldığımız her ev ayrı bir özellik açıyor sanırım ve alınabilir evlerden birinde free travel özelliği var

@HasanOfke Oyuna 1 ile 10 arasında kaç veriyorsun

Şehir Merkezi Muhteşem.

1 Beğeni

puan veremem karışık ama 10 değil hala bir şeyler özellikle trafik araçları(daha çeşitli-oyuncunun hayaleti olmayan) eksik kalıyor gibi bir de çok yapaylık var polisler yok mesela oyunun mantığına ters olur ama yine de istiyor insan bu oyunda eksik yön aramak zor anca uydurabiliriz kimisi daha gerçekçi olsun der ama bu oyun böyle :smiley: pazartesiyi iple çekiyorum gelse de oynasam

1 Beğeni