Forza Horizon 4 - Ana Konu

Forza Horizon 4 demosu bugün yayınlanacakmış.

2018 Bugatti Chiron

galiba yayınlanmış

Akşam yayında AC Competizione ile birlikte test ederiz.

demo geldi 28 gb kadar

oyun güzel fh3 ün videolarını defalarca izledim oynamasam da. ama haritası ufaktı bundada aynı derecede ufak mi bilmiyorum… Test Driver unlimited için yapilan haritalar devasaydi hatta yanlış hatırlamıyor isem 1. çıkan oyunundaydı sanırım bi görev yarişı adanın etrafında tur görevi vardı 1 saat sürüyordu aşağı yukarı :slight_smile: forzada 5 dk de haritayı geziyorlar komple video çekenler…

Yayında oynadık

Yarın tam videosunu çekicem hoş olmuş demoyu uzatmışlar :smiley:

Downgrade var diyebiliriz yüksek ayarlarda oynadım. Bazı yerler basite kaçılmış özellikle kırsal alandaki yüzeyler çizim mesafesi garip geldi. Çok yüksek yapıp deneyeceğim. Ama oyun tatmin ediyor. Bundan sonra AC Competizione girip oynamaya çalıştık çok fark oldu :smiley:
Forza Horizon 3 ile arasında tek fark elbette harita ve mevsimler… gerisi aynı beya…

Yine de Forza Horizon 4 kimseyi pişman etmez doya doya oynatır eğlendirir. Demoyu mutlaka indirin. Deneyin bakalım nasıl çalışacak. Bunun bir de tam sürümden sonraki optimizasyonu var.

Benim benchmark testim yayında yaptık bide

007

İlk video yükleniyor. 2. videoda offroad ve sokak yarışını gösterdim biraz diğer araçları denedim. Yarın yayınlarım.

2 Ekim’de çıkacak olan Türkçe altyazılı Forza Horizon 4’ün demosunu inceliyoruz. Açık dünya yarış oyunu FH4 bu kez Birleşik Krallık’ta geçiyor. İlk videode ilk izlenimlerimizi aktarıyoruz. Sonraki videoda diğer yarışlar olacak.

1 Beğeni

Benim benchmark da bu şekilde. Demoyla ilgili görüşlerime gelecek olursak, forza horizon 3 ten pek fark göremedim. Renk paleti daha canlı, yeni kadran üstü kamera eklenmiş. Yeni bir kaç araba var. Araç listesinde wolksvagen i eklemişler. Yeni model araçlara biraz daha öncelik verirseler iyi olur. Peugeot, Opel, skoda, seat gibi araçları da görmek istiyorum şahsen. Bu haliyle bile oyunun epey gideri var. Son olarak söylemeye gerek duymadım ama türkçe altyazı da var oyunda :slight_smile:

3 Beğeni

henüz ultraya çekip test etmedim öyle yapayım fh3te sıkıntı olmuyordu eski sistemde yenisinde daha iyi olur :smiley:

1 Beğeni

Şimdi ultra-yüksek karışık test ettim. Ekstrem yapmasam sanırım şehir içinde 50lerde dolaşmazdı ama harika görünüyor :smiley:

2 Beğeni
3 Beğeni

tam sürümde videolar varmış :smiley: dur bakalım belki bize de denk düşer

1 Beğeni

@HasanOfke Çarşamba günü ambargo kalktığından beri basın sürümünden videolar paylaşıyorlar youtube dan . Takipteyiz . Sabirsizlikla 28 eylulu bekliyoruz :smile:

buluşmaya gidenler çekti de ayrı olarak gönderecekler mi erkenden sordum bakalım 28 eylülden önce gelirse süper olur :smiley: edinburgh fena duruyor

2 Beğeni
1 Beğeni