Forza Horizon 4 - Ana Konu

@HasanOfke Bu şekilde bakınca biraz küçük gibi görünüyor horizon 3 e göre . Bilemedim :frowning:

2 Beğeni

Bu akşam yine yayın var . Bekliyoruz .

tam gaz basılacak bi o otobancık mı var :man_facepalming:

Kış mevsiminde harita böyle görünüyor.

Forza Horizon 4 yayınlarının arkaplanı :slight_smile:

yayın buna denir…

Mevsimler arasında arabaların sürüş tekniği değişecek demişlerdi, aynı mantıkla arabaların modları değiştirilse güzel olmaz mı

o değil de kullanıcı adını değiştirsen güzel olacak :smiley:

1 Beğeni

neden ki hocam

İlkbahar mevsiminin haritası yayınlandı.

harita konusu

bu oyunun haritasi çok mu kücük bana mi öyle geliyor… önceki versiynlarınıda oynamadım

1 Beğeni

Valla bana da çok küçük geldi. Mesela, otobandaki en küçük döner kavşağın alanı ile şehirdeki bir karelik alan ile aynı boyutta

- formula drift car pack açıklandı araçların dinamikleri ve modifiyesi çok hoş olmuş.Videoyu izlemek isteyenler YouTubeda turn10 studios kanalina bakabilir.

Türkçe dublaj olmayacakmış özür dileniyor Türkçe altyazı ile çıkacakmış. Zaten dublaj hiç güven vermiyordu. Ekonomik durum mu etkili oldu artık bilemiyorum.

1 Beğeni

Minimum sistem gereksinimleri FH3’ten daha az olacakmış güya…
Yakında açıklanacak.

Banada inandirici gelmedi en en en iyi ihtimal minimum sistem gereksinimleri aynı olur ama daha düşük olmaz bencede . 15-20 gün içerisinde demo gelir zaten . Ultimate sahipleri içinde son 33 , deluxe ve standart sahipleri içinde son 37 gün . Bekliyoruz :smile:

technopat haber yapmış
sistem gereksinimi şöyleymiş

İşlemci: Intel Core i3-4170
Ekran kartı: AMD R7 250x, NVIDIA GT 740
RAM: 8 GB

garip…

1 Beğeni

Forza Horizon 4 - Sistem Gereksinimleri

McLaren Teknoloji Merkezinde oyunun tam sürümünün önizlemesini test ettirmişler. Bir bir önizleme incelemeleri paylaşılıyor.

bu da yeni video

HALO