Forza Horizon 4 - Ana Konu

yanlışlık var herhalde pre order yaptın mı?

evet yapmıştım

ön sipariş verenlere her oyunda önceden indirtir yogunlugu azaltmak için,alış günü saati kim önde ise.

benimde şifre geldi :sunglasses:

Horizon 3 te ön indirme ağustos ayında başlamıştı . Bu sefer erken başlatmışlar

Konuyu aktif tutalım beyler bir sürü şey görüyorum da ana sitede haber yazmadan aktaramıyorum. IGN’nin röportajları çok güzeldi.
Şimdi yeni oynanış videosu yayınlanacakmış. Bakalım nasıl olacak?

Bu arada çıkış gününe hazırlık yapın hep beraber oynamalıyız :smiley:

@HasanOfke Ultimate sürüm ön sipariş verdim 100 mb lık dosya indi bekliyoruz 8 gözle . Bildiğim bir kaç bilgiyi aktarayım . Şimdi efenim önceki forza oyunlarında gelen aylık araç paketleri bu oyunda her hafta 2 adet araç gelecek şekilde değişmiş . Mülk satın alma olayı var . Haritanın belirli bölgelerinde sahip olduğumuz evler sayesinde o bölgeye rahatça fast travel yapabilecekmişiz . Evde takılma, araç degişimi yapıp tuning işleriyle uğraşma gibi şeylerde olacak mülkte . Mevsim sistemini zaten anlatmışlardı . Haftalık olarak değişim gösterecek mevsimler . Süspansiyon ve lastikler bu oyunda önemli rol oynuyormuş . Araç iz genişliğini arttirabileceğimizide belirttiler .
Taksicilik gibi işler de olacak ama nasıl işleyecek onu bilmiyorum . Audi RS6 Avantımı çeker , yeri gelir bagaja yumurtamı sütümü koyar çatara patara satmaya giderim , yeri gelir Britanyada uber şoförlüğü yaparım :smiley: :smiley: Şakası bir yana yeni haberleri merakla bekliyoruz geldikçe konuşuruz .

Abi ben çekirdek kola ile eşlik edebilicem size. The Crew 2’yi kaldırmayan bir bilgisayar Forza Horizon 4’ü hayatta kaldırmaz. :worried::worried:

burada canlı yayın olacak

canlı canlı oynayacaklar

30 dakka sonra başlıyor yayın.

oyun çok iyi duruyor canım çekiyor
arayüzü tasarımı hoş minimal yapmışlar ama yarış sonunda büyük bir alanda karakter çıkıp dolaşıyor hoşlanmasam da oradaki amaç ev içinde dolaşma gibi show
12 tane ev varmış bir tanesi zaten size veriliyor gerisini satın alacaksınız
kokpitler de özelleştirilebilecek
karakterler de zaten özelleştirilyordu üst alt kıyafet ayakkabı aksesuar eldiven saat takı bıyık şeklinde çok fazla seçenek var bir de güncellemelerle ve dlclerle eklenecekleri düşünün
bir sonraki oyunda daha fazla mekan olabilir içerisinde dolaşma buluşma yerleri gibi vs. vs. neden olmasın? araçtan inip şey edelim demiyorum
tavuk şeklinde giyinebiliyorsunuz
emoteslarda kazanma hareketlerinizi seçiyorsunuz bir sürü var
yeni oyunda da Maya seçerim herhalde ya da seçmem bakalım :smiley:
evinizin önünde aracı özelleştirme var slotları gösteriyor her parçanın
farlar da değişiyor
araç içine oturmak daha güzel olmuş evin önünde olunca
hayvanlarla etkileşim öyle basit değil etrafında sıkıştırabiliyorsun kaçışıyorlar kaybolmuyorlar hiç hep oradalar :smiley:
forza motorsport 7de yer alan göstergelerden sürme kamera açısı da eklenmiş direksiyonla hoş oluyor

önümüzdeki hafta haritayı gösterecekler
horizon life vs. gösterecekler daha fazla şey göreceğiz :smiley:
sonbahar mevsiminde olacaklar
trafikteki araçlarda kirlenme var
kırsaldaki eski püskü tarihi binalar bile çok güzel seviyorum öyle şeyleri hoş duruyor
ortam iyi :slight_smile: fh3ün birkaç özellikle geliştirilmiş hali
mal sağlam olursa sen de öyle yaparsın :slight_smile: para basiyor…

-evlerin amacı eskiden otoparkta toplanırdık (oyuna başlarken veya yarışmak isterken) sunucu zaten olaya atladı tamam festival ama sürekli arabada uyumak istemiyorum diye :slightly_smiling_face: toplanma alanı yerine evin otoparkına cevirmişler,buradan başlıyoruz veya arac degişimi… şeyleri. evin garajından artık fetival alanı merkezine gidiyoruz.
-harita büyüklügü fh3 ile aynı fakat daha kullanışlı olmuş.
-hava alanımız her zamanki gibi var (eskiler anlar ) bukez kış ayındada tatıcaz :rofl:
-haftaya forzada seviye atladıgımız eglencelik yarışları göstericekler (show case)yani ucakla kapışma,howercraftla kapışma…
-yarış sonu bilgilerin yüklenmesi için gereken sürede karakterin sevinme ekranı var. forzanın amacı ilk günden beri karakter olmadı sadece yarış ve arabalar.

tüm yayını izledim heryerim agrıyor.

1 saatlik yayının kaydı burada

tekrar özet geçip siteye ekleyeceğim haftalık yayınlarla her mevsimde oynayacaklar her hafta yeni bilgiler ne güzel :smiley:
hovercraftla yarışı merak ediyorum

2 Beğeni

haber

Forza Motorsport gebruikt Facebook Gaming bu akşam canlı yayın var!!!

Toyota T100 Baja Truck (1993) kullanıp Hovercraft ile yarışıyoruz. Sonunu göstermediler çünkü geliştiriliyor. Hovercraft kullansak olur muydu? Yani… ama araba oyunu… sadece Forza’dan beklenti artık çok farklı boyutlarda…
Sonbahar mevsimi güzel yansıtılmış mı? Evet! Harika duruyor abartmıyorum. Yayın kalitesi bu akşam biraz garip geldi tabii hakkını vermişler. Böyle her akşam oturup izlicem çıkana kadar :smiley:
Haritanın tamamı gösterildi. Çok farklı araziler var. Zaten oynarken görüyorsunuz. Jeep ile dağların tepesinde başlamıştı ovaları görebiliyorduk tabii buradan bakınca şehirler vs. görünmüyor.

Multiplayer gösteriliyor.
Şimdi 72 kişilik sunucular olacak ama burada çarpışma kapalı! Etkinliğe girdiğinizde normalde olduğu gibi çarpışma açık vb. özellikler aktif olacak. Birisi fotoğraf moduna girince zaten yine hayalet oluyor ve photo mode yazıyor. Sohbet sistemi de hoş olmuş haritanın hemen sağında duruyor.
Yolda giderken ana sunucuda birbirinize dokunduğunuz an hayalet oluyor araç bu biraz garip gelebilir ama büyük bir sunucuda yani 72 kişinin olduğu yerde insanlar arkadaş olabilecek. Ortam biraz daha farklı olacak. Battle royale benzetmesi yapılıyor doğal olarak :smiley:
Isınmaya başladım. Zaten 72 kişi olup çarpışmanın açık olduğunu düşünemeyiz facia olur!!! İnsanlar böylece kolayca çevre edinebilecek oynayabilecek başka ortamlara girebilecek. Bu tarafını düşünelim. Kimse saçma sapan gruplarda zaman kaybetmek zorunda değil.
Forzahton live etkinliğine de girdiler.

@HasanOfke Dayı haftaya edinburgh tarafını göstereceklermiş . Muhtemelen şehir içi yolları gösterilecek . Kış mevsimine geçecekler zaten . Onun dışında başka ne gösterilir bakalım . Bu haftada süspansiyon ve lastik davranışları üzerinde yine konuştular . Suv ve Pick up lar için yeni off road ekipmanlarını ögrenmiş olduk . Zaten grand cherokee de gösterdiler . Diğer araçlardada olacakmış . Benim tek garipsediğim nokta harita oldu . Horizon 3 boyutlarında ancak daha dolu dolu gibi sanki

Daha dolu gibi gorunuyor ama tamamen ayni memleket farkli bir kere genisleme paketlerini gorucez tabii yine ayni sekilde gelcek cikcak
Kisi pek merak etmiyorum sonucta gorduk

haritanın tamamı böyle

2 Beğeni