Forza Horizon 4 - Ana Konu

2021den önce gelmicek hocam haberin olsun beklerim dersen bekle ama bence mutlaka alınıp oynamalı

Bence değer. 3 aylık pass almıştım Eylül’de, oyunu çok beğendim ve bu indirimde dayanamayıp ultimate alıp rahatladım :smiley: Daha önceden gerçekten beğendiğim ve iyi ki oynayıp bitirmişim dediğim yarış oyunları NFS Carbon, Grid 2, NFS Rivals ve The Crew (1) olmuştu. Forza serisinde sadece Forza Motorsport 6: Apex oynamıştım o da betadayken bir saat falandır :joy: Hiç oynamadıysanız demoya bakabilirsiniz. Ayrıca FH 3’e oldukça benzer bu oyun. Çünkü FH 4 oynadıktan sonra FH 3 incelemesine baktım ve demosunu oynadım (Evet ters oldu önce 4 sonra 3 :smiley:) ve aynı oyun bu şeklinde tepki vermiştim :joy: Tabii ki aynı değil fakat çok benzer.

1 Beğeni

1 - 31 Aralık tarihleri arasında Forzathon Mağazasında her gün bedava araç verilecek.

Bugünkü bedava araç 2018 Porsche Cayenne Turbo. Oyuna yeni girebildiğim için anca atabildim. Türkiye saati ile 03:00’te yenilecek.

Yabancı forumlar da bugün böyle bi iddaa gördüm doğrulunu bilmiyorum ancak gelirse tekrardan oyuna bi canlılık katabilir. Çıktığı günden beri arkadaşlarımla oynuyoruz yapacak hiç bişey kalmadı getirdikleri harita dlcleri de fiyasko oldu artık kapsamlı yenilikler gelmeli…

yeni oyuna kadar posta posta verilecek eski oyunda olan burada olmayan araç hala var + forza motorsport7’de olanlar da gelmedi
site gtplanet kaynak göstermiş o yüzden sıkıntı yok gelir :smiley:
forza horizon4 herkeste olması gereken bir oyun almayan çok şey kaybediyor

2 Beğeni

Adanın standart harita ile aynı tip olması ve çabuk çıkması tuhaf. Onun yerine biraz daha geç ve farklı bir ülkede geçecek şekilde çıkabilirmiş. Ayrıca Motorsport 8 bu sene çıkmadığına göre, seneye Motorsport 8, 2021’de Horizon 5 çıkabilir bence. Tek-çift yıl olayı iki oyun için de tersine dönebilir. Böyle olursa yeni oyuna daha yaklaşık 2 sene var demektir.

1 Beğeni

Liste heryerde konuşuluyor umarım çıkarırlar o listeki araçları çok güzel araçlar var.

Daha farklı bi oyun planları vardı en son belki iki oyunu birleştirirler (satış olarak mantıksız biraz ama) daha farklı bişeyde gelmiyo aklıma umarım güzel bişey çıkarırlar. Birde haritaları daha büyük canlı hale getirseler… hayal bile edemiyorum :relieved:

Gamepass aldık bakalım cuma gününe deneyeyim bir forzayı ilk forza deneyimim olacak :smiley:

Çok beklenen Toyota Supra RZ sonunda Forza Horizon 4 garajına katıldı! https://www.simulasyonturk.com/cok-beklenen-toyota-supra-rz-sonunda-forza-horizon-4-garajina-katildi/

3 Beğeni

Forza Horizon 4’e Battle Royale modu The Eliminator eklendi! https://www.simulasyonturk.com/forza-horizon-4e-battle-royale-modu-the-eliminator-eklendi/

Gençler güncelleme 3.20 GB boyutunda haberiniz olsun.

Bu nedir ya, arabayı yükseltmişim iyi ki :smiley: Geçen haftaki de deli etmişti. İlk denemede 21 seviye olan birisi vardı. 21 nedir abi, bir oyunu öğren de sonra girersin şampiyona falan :smiley: Baktım millette iş yok, dedim arabayı yükselteyim en iyisi, sonuçlar ortada. Bir de sadece yetenek ve tecrübe yetmiyor tabii ki. Bu oyunda doğru aracı seçmek de işin yarısı.

Live’da yavaş araç alan tanıdığınız varsa uyarın, siz de bu hatayı yapmayın. Bu yanlış seçimler yüzünden uzuyor ve yetişmiyor. Bu gibi etkinlikler ortak bir amaç içindir, kimsenin keyfi yüzünden emeklerimiz ve zamanımız boşa gitmemeli. Keyfini düşünen varsa, bir zahmet bu tür şeylere girip de insanların hakkını yemesin. Adam arazi aracı ile hız kapanına giriyor şaka gibi. Birini bu nedenle Xbox üzerinden engelledim. Dün 2 kişiydik etkinlikte 2/3 tamamlandı gayet rahattım ama bu sefer 4 kişiydik başka bir bölgede yine 2/3 oldu ve yanlış seçim yapan biri yüzünden acayip sinirlendim. Fark ortada. Her turda 30 saniye bile kazanım olsa 1,5 dakika yapar. Belki 1,5 dk daha olsa yetişecekti. Benzer şekilde takımlı yarışta takım arkadaşını engelleyenler de oluyor. Sonra şöyle diyecekler sinirliydi bilmem ne :joy: Takımlı bir şeye girenler zahmet olacak ama bireysel çıkarları bir kenara bıraksınlar, ben değil biz mantığıyla hareket edilmeli. Bu sadece FH4 için değil, her alanda geçerli.

Bu dediğin kişilerin arasında bende varım stok araçlarla dahi olsa giriyorum mutlaka her saatbaşı baktım ekipte iş yok mecburen ekipi sırtlayıp taşıyoruz… çok başıma geldi ama en azından 40 puanda alsam tamamladım

Uygun ve hızlı araç almak en doğrusu olur. Sonuçta burada bir amaç var ve süreye karşı yarışıyoruz. Oyun bir kısıtlama sunmuyor diye o zaman gidip 1960 model araçla girelim :joy: Ben bu düşünceye karşıyım, nasıl ki gerçekte tek iken yaptığımız şeyleri toplum içinde rahat yapamıyoruz, bunu da ona benzetiyorum. Ben farklı araçla gitsem bile hemen hızlıca menüye girip hızlı bir araç alıyorum ki katkı daha çok olsun. Bazen tura göre değiştirdiğim oluyor ama başta dediğim gibi en çok dikkat ettiğim uygunluk ve hız oluyor. Dümdüz asfalt yolda arazi aracıyla zor bela geçmek mi spor araçla yüksek hızlar yapmak mı? Bu açıdan bakınca ikinci seçenek akla daha yatkın geliyor.

1 Beğeni

16 Ocak 2020 Perşembe günü başlayacak olan seri 18 güncellemesi tanıtılıyor.

1 Beğeni

Toyota ae86, huracan performante,h1 gibi yeni araçlar var tabiki bunları sezonda yarış ile verme saçmalığı devam ediyor…

Konu hortlasin

Güvenilir mi?