Forza Horizon 4 - Ana Konu

Şu Forza ne zaman büyük bir harita yapar o zaman bu oyun vazgeçilmezim olur gamepassla 6 gün zor dayanabildim aynı tek yolda gazlamakdan

@Demir_Pence o dediğin yer zaten crack grublarının kırdıkları oyunları paylaşır anca… birçok sayfalarda da mevcut :slight_smile: öyle dediğin gibi olmuyor o işler kırılacak diyerek çok net konuşuyorsun gamepass ile al oyna işte beğenirsen satın alırsın…

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

4 Beğeni

çok güzel ya :smiley: bana böyle şeylerle gelin yok servet adasıymış yok şeymiş sonraki oyun full lego olsun sdfsfdsfsdfsdfdsf

3 Beğeni

Simülasyon oyunlarina bakmaya gelmistik biz aloo

Forza Horizon 4 ultimate paket alacağım aile paylaşımından verebileceğim insanlar internet üzerinden oynayabilecek mi bu arada onun tam olarak içeriğini bilen var mı

Evet oynayabiliyolar tabikide yanlız o kişileri yetişkin olarak aileye eklemen gerek ve o kişilerin oyunda 4 mevsimi atlatması gerekiyor single oynayarak normaldede 4 mevsim atlamadan multiye sadece kendi seviyendekilerle girebiliyorsun konvoy için 4 mevsim atlamak şart

1 Beğeni

Selamlar, oyun şu anda %50 indirimde ve almayı düşünüyorum ancak tam olarak oyunun içeriğini anlayamadım. Oyun hakkında kısa ve öz bilgi alabilir miyim ? Son olarak Ryzen 5 1500x ve 1050Ti var, orta ayarlarda 60 fps alabilirmiyim acaba ?

o sistemle rahat oynarsın çoğu kişi zaten öyle oynuyor

1 Beğeni

Gtx 1050 - i7 7700 HQ ile rahat bir sekilde oynayabiliyorum , dert etmeden alabilirsin.

1 Beğeni

@HasanOfke, @Baby cevaplarınız için teşekkür ederim.

Peki oyundaki amaç nedir ? Hikayeli mi ilerliyoruz yoksa online mod ile sürekli yarışıyor muyuz ?

hikaye yok yarışları kazan araçları al online takıl müzayede falan var işte… devamında harita ufak gelir öyle araçla gazlayayım falan dersen eğer. tek bi yol var son hızlara çıkabileceğin… o yüzden crew 2 indirimi bekliyorum steam da ondada sürüş dandik araç sayısı biraz daha az fakat devasa bi harita var… 4 saat ücretsiz olarak oynadım haritası için alınabilir… Forzanın sürüşü crew2 yada TDU nun haritası gibi haritası olan bir oyun inşallah çıkar birgün.

2 Beğeni

İyi akşamlar arkadaşlar benim bir sorum olacaktı bu hız kapanı drift bölgesi gibi yolda çıkan etkinlikleri nasıl kapatabilirim ?

Kapatma gibi bi özelliği yok malesef

Hadi ya bazı videolarda kapalı gözüküyor ama ?

Haritada gozükme olayından bahsediyorsan ,yanliş hatırlamıyorsam haritada f1 tuşu ile mi ne oluyordu filtreleme.

Evet sadece haritada filtreleme yaparak kapatabilirsin sürüş esnasında o bölgelerin kapanma imkanı yok anca yavaş veya sağından solundan girdiğin zaman algılamıyor o kadar.

Anladım beyler teşekkür ederim.

1 Beğeni

Benim araç gelmiş

sizce almaya değer mi yoksa forza horizon 5 mi beklenmeli