Forza Horizon 4 - Ana Konu

@HasanOfke Bey direksiyon ayarlarınızı alabilir miyim bu oyun için

1. güncelleme geliyor

oyuna girmem lazım son yaptığım ayarlar iyidi araçtan araca değişiyor ama tadı da çıkıyor yani :smiley:

1 Beğeni

Fh4 ü pc için nasıl satın alabilirim

Microsoft store’dan…

2 Beğeni

Yeni sezonluk yarışlar ile x-class ve mercedes amg gt (4 kapılı ) olan geliyor…

1 Beğeni

Forza’dan yeni bir oyun geliyor. Üstelik Sadece Windows 10 için değil Android ile İOS içinde geliyor.

Drivatar’lardan sizi zorlayan veya uyuz edenler var mı ? Varsa kimler? :smiley: Benim başıma bela olanlar: @Aguss @Unluman

Bende hep sonuncusun… @avcitalip’in drivatar’ı da sürekli 3. oluyor

1 Beğeni

İstikrar önemli tabii ^^

Arkadaşlar konu yeri burasımı tam emin değilim ama sabit 45-60 arası fps`de oynamama rağmen oyun çok fazla gpu yiyor buda oynanışa etki ediyor direksiyonda da gecikme yapıyor grafikleri düşürdüm ama yinede akıcı bir oynanışa ulaşamadım? bide bu oyun içi fotoğraf makinesi ile çektiğim görsellere nasıl ulaşırım?

Forza.net: The official website of the Forza franchise fotoları buradan microsoft hesapla giriş yaparak galeriden bulabilirsin kaydettiklerini

1 Beğeni

Gençler elinde 2004 Subaru Impreza ya da Honda Civic 2018 olan var mı? Olan varsa bana ulaşabilir mi?

:joy::joy::joy::joy:

1 Beğeni

Biz haritanın üst kısmının devamını bekliyorduk, başımıza LEGO çıktı. Şansa bak.

Lego edition dan sonra sanırım 240 TL’ye ultimate paketini alacağım

çok pahalı değilmi en azından benim açımdan çok pahalı o yüzden zona dan indirip oynayacağım bakalım beğenirsem ileride param olursa orjinalini alırım belki

şu an oyunun standart ver. 130 tl %50 indirim mevcut ve zona dediğin yerde cracklanmamış oyunları bulma şansın mı varda para vermeden oynayacağını düşünüyorsun… merak ediyorsan eğer zaten git 14 gün ücretsiz gamepass la dene yada 1 aylık 5.90 dı sanırım en son

ben bugüne kadar bedava dağıtılan veya hediye gelen oyunlar dışında aldığım tüm oyunları zonadan indirip bir süre oynadıktan sonra parayla aldım şuan zonada sadece horizon 1,2,3 serisi var elimde de mevcut yakında 4 de gelecek tüm dlc ler çıktıktan sonra

Ya lego ne sövücem şimdi o olucak dalga mı geçiyolar fh 3 tede aynı haltı yaptılar neymiş hot wheels packmiş bi çılgın şarkimiz eksik oda gelir yakında…