Forza Horizon 4 - Ana Konu

türkçe
yarış
acıkdünya
sürüş

Forza Horizon 4’ün İlk Genişleme Paketi Servet Adası Çıktı!

400 lira verip online bile oynayamamak gibi bir dramı vardır bu oyunun adı lazım değil baş harfi Kamçı.

@Kamsci How so…

IPSEC hatası alıyorum ve doğru düzgün çözümü yok yapılabilecek herşeyi denedim farklı internetten girmeyi bile ama genede aynı… Oyuzden pes edip sakince forzayı pcden kaldırdım :smiley: ileride belki olurda düzeltirlirse microsoft tarafından bakarız duruma

Kariyer sıfırlama gibi bir şey var mı bu oyunda

Kariyeri bilmiyorum ama şu yeni görevle gelen araç 2010 mosler çok fena bir araç fırsat bulup alın ama kanser olabilirsiniz :grin:

An itibari ile Mitsubishi araçları oyuna eklendi.

Arkadaşlar yollarda bulunan drift bölgesi , hız kapanı gibi şeyleri nasıl kapatabilirim ?

Tam hatırlamıyorum şuan ama haritayı açıp page up yada down a basınca menü çıkacak oradan istediğin gibi ayarlabilirsin

Forza Horizon 4’ün Ocak ayı güncellemesi ile taksicilik yaptığımız yeni bir hikaye görevi geldi! İngiliz taksi arabası Austin FX4 ile yolcularımızı taşıyoruz.

Bu Oyun hangi dönemlerde indirime giriyor… sanırım black friday indirimi olmuş başka bi indirim zamanı oluyor mu…

image0 Bu hatayı nasıl çözebilirim %0 da kaldı 2 saat açık tuttum düzelmiyor kullanıcı değiştirdim yine düzelmiyor.

hata değil normalde uzun sürüyor eşitleme işi biraz daha bekleseydin…

Arkadaşlar son gelen güncelleme kaç gb bilgisi olan var mı?

en son gelen buyuk guncelleme 3,5 civarıydı…

Ben yaklaşık 1 hafta önce forza oynamıştım 1 haftadır pc’yi açmadım. 7 gb oldu hala indiriyor. Oyunu tekrar indirdiğinden şüpheleniyorum :slight_smile: