Forza Horizon 4 - Ana Konu

@HasanOfke Sürüşte takıldığım noktalar nedense oyun elimin altında olunca takılmadım. Ortam şahane :heart_eyes: Atmosfer , mevsimler,grafikler…

Neyse bi’ ara gel anahtarını alayım. :slight_smile:

2 Beğeni

Sen önce arabayı yolda tutmayı öğren sonra Anahtarını alırsın :joy:

2 Beğeni

@aydogdu02 Yerimden sıçradım . :smiley: Bir anda çarpınca…

2 Beğeni

Genel olarak çok pislik bir drivatarım vardır hocam :smile: :smile:

Ya şunları bi entegre etmediler doğru düzgün . Arkadaş benim kırmızı raptorum yokki düzgün göstermiyorsunuz . Ama sanırım sadece yarışlarda dogru arabayı gösteriyor oyun @Baby

2 Beğeni

Bende bıktım ya ne araç alırsam alayım tek gördüğüm kör kör süren TT rs ler ve focus rsler baydı😁

Senden daha beteride var , merak etme . :smiley:

İsmi lazım değil.

@Aguss

3 Beğeni

Ya çen büyüdünde feyyayi mi aldın :joy:

3 Beğeni

Yayını izliyomusunuz bilmiyorum ama yeni paint sistemi ha ri ka

Yeni jant modellerin bazılarını da yayında gördüm bbs rs gelmiş tam e30 işi :slight_smile:

2 Beğeni

inşallah 3-5 çeşit getirip birakmamislardir.

Güzel bi haber F90 M5 geliyormuş :slight_smile: (38.saniyede)

2 Beğeni
2 Beğeni

şehirdeki dükkanların içi nasıl bir kadar güzel görünüyor diye merak ediyorsanız gamasutra yazı yayınlamış

https://www.gamasutra.com/view/news/332409/Game_Tech_Deep_Dive_The_fast_and_furious_window_shaders_of_Forza_Horizon_4.php

1. güncelleme ile yine bir sürü şey geliyor. Zaten harita çıkacaktı ancak onunla kalmıyor. :slight_smile: Helal olsun adamlar yaptıkları oyun ile stüdyonun kapanmasını imkansız hale getirdiler.

Beyler oyunu orjinal aldım indirdim dün sıkıntısız oynarken bugün oyunu açamadım bile basıyorum 5 saniye sonra pencere kapanıyor pencerede de sadece oyunun kapak fotosu var antivirüs filan da kapalı

Daha önce horizon 3 te de çok başıma geldi net çözüm sıfırdan yükledim oyunu hep düzeldi akn derdin yoksa son çağre deneyebilirsin…

1 Beğeni

Sağol kardeş yarın deneyeceğim çünkü her şeyi okuyup denedim düzelmedi bir o silip yeniden yüklemek kaldı

Bugünki yayında gördüğüm kadarıyla Evo serisi(8-10) oyuna tekrardan dönmüş ona ek olarak da Citroen ds3 vardı dikkat çeken…

3 Beğeni

Yok hocam dönmedi . Geliştiricilerin Development sürümü olduğu için onlarda bulunuyor mitsubishi

1 Beğeni

Fortune Island harita…

2 Beğeni