Forza Horizon 4 - Ana Konu

Forza Horizon 4’teki yerlere gereçkte Jaguar F-Type SVR ile gitmiş.

2 Beğeni

Bana bunlar gelmedi sdaece demoyu oynadığınız için mclaren senna geldi :frowning:

Sürüm Ultimate mi ?

Evet abi ultimate aldım

1 Beğeni

Gelir acele etme ön sipariş miydi oyun çıktık dan sonra mı aldın ?

Çıktıktan sonra aldım ön siparişlere geliyor olabilir sadece

1 Beğeni

Takipçilerimizden Azim için BMW 1 Series M Coupe model araba topluyoruz. Kendi arabası 1.16i olsa da ona benzer bir model toplamak zorunda kaldık. Siyah jantlar, sunset rengi boya ve daha fazlası… Forza Horizon 4 araba toplama videoları devam edecek. Bu video da uzun oldu. Daha farklı tarzda yapmaya çalışacağız. Artık kamera kullanılmayacak.

3 Beğeni

Arkadaşlar Xbox da ekran görüntüsü nasıl paylaşılıyor ?

Arkadaşlar storeden oyunu alamıyorum kredi kartı ile Microsoft desteğe başvurun diyor uzun bir süredir. Çözümünü bilen var mı?
Edit: Ödemenizi işleme alamıyoruz

microsofta sorsan dahi çözemez öyle saçma sapan hatalar var mağaza sayfasında sittir et alma gerçekten baydı çünkü son gelen win güncellemesi tuz biber oldu
millet oyunu alacak mğaza sayfasına giremiyor ödeme yapamıyor windows microsofttan bahsediyoruz :smiley:
indirsen 65 yerine 100gb indiriyor :d kurmuyor vs. vs. vs.

eeee napıcaz windowsda bu oyunu oynamıcaz mı?

bilmiyorum windows mağazasında hala sorun var yarın tekrar deneyin otomatik güncellemeleri mağazada devre dışı bırakmayı da unutmayın saçmalıyor

MS store 3d secure kullanmıyor kartınız da 3d güvenlik zorunlu ise alamazsınız.
İndirme olayına gelince evet bazen sinir bozucu olabilir ama indirme konusunda en kolay yöntem bir akşam nitro vb bir internet hızlandırmasıyla çok kolay yükleyebilirsin, yapmanı önermeyeceğim şey ise indirirken pc yi kapatma yeniden başlatma konusunda bir sorun var mağazada bayadır da çözülmüş bir şey değil. Aynı zamanda başka sorunları da yok değil yedekleme yapamıyorsunuz. Oyunu D: ye kursanız C: ye format atsanız yine oyunu indirmeniz gerekiyor. Bu arada mağazadaki uygulamaların detayını göstermeme sorunu bende şuan düzeldi. Hayırlı günler.

Windows mağazada arama yapma ve uygulamaların üzerine tıklayınca hata verme olayı şuan bende düzeldi. Bilginize…

Artık Forzada bir etkinlik mi yapsak yahu ? :grinning:

3 Beğeni

Arkadaşlar çöpçü yeteneği ne oluyor bilen var mı ?

çöp konteynerlarını parçalaman veya çarpman gerekiyor

1 Beğeni

Teşekkürler

Forza Horizon 4’ün İlk Genişleme Paketi “Fortune Island” 13 Aralık’ta Çıkacak

3 Beğeni