Forza Horizon 4 - Ana Konu

@Byozgatli O konuda haklısın. Bu glitch bitirdi bütün online’ı.

Goliath fh3te de vardi.Orda da böyle oldu.

ben hala goliath ı açamadım yol serisi 20 lvl mi olması gerekiyor?

Forza Horizon 4’teki Edinburgh ile Gerçek Edinburgh Karşılaştırması!
Playground Games’de çalışan çevre sanatçısı aynı yerleri birebir karşılaştırmış. Şaşıracaksınız…

3 Beğeni

Dualshock 4 ile oynamaya alışıyorum nasıl yapıldığını gösteririm basit ama oyun açıkken kapatıp başlatmak lazım programdan yoksa şaşırıyor. Klavyenin yerini tutamıyor tabi ama alışacağız artık. laylom bi oyun sonuçta :smiley:

2 Beğeni

Forza Horizon 4, Birleşik Krallık’ta Serinin En Hızlı Satan Oyunu Oldu!

2 Beğeni

para glitch olayını özendiren aptallar forzadan anlamıyor :frowning: ulan bu oyunda hilenin ne gereği var??? oyun sana her şeyi kullandırıyor yolda giderken araba kazandırıyor 500k para veriyor hile yapıp ne olacak? PC’ye çıkmasının kötü yanlarından biri de bunlar işte ne kadar kalite düşüşü olmasa da böyle aptallıklar var. 10 yarış yapınca milyoner oluyorsun oyunda seviyeler yükseliyor :frowning:

5 Beğeni

5 tane çark çevirdim zaten 1 milyon dolar buldum ne gerek var böyle saçma sapan şeylere olay zaten arcade oynayarak da parayı bulabilirsin. Allah akıl fikir versin

2 Beğeni

Toprak yollarda ağırlıklı olarak hangi araçları tercih ediyorsunuz ?

Britanya’da geçen oyun ilk haftasında en çok satanlar listesine girip bir de üstüne Birleşik Krallık’ta Forza serisinin en hızlı satan oyunu olma özelliğini kazandı. Bununla kalmayan oyunun dünyasında an itibariyle 2 milyondan fazla oyuncu dolaşıyor.

2 Beğeni

Forza Horizon 4’ün Rota Oluşturma Özelliği 25 Ekim’de Eklenecek!

Route Creator adlı özellik oyunun haritasında dilediğimizde yarış organize etmemizi sağlıyordu.

3 Beğeni

Kesinlikle aynı fikirdeyim . Forza serisi Pc platformuna çıkmamalıydı . Yok torrente düştümü düşücekmi , hile varmı yokmu , sistem kaldırırmı falan filan boş boş konular .

1 Beğeni

ya genel merkezi bu sorular ilgilendirmez kalite aynen devam ediyor ama milletin yanlışı görmesi lazım
zaten windowsun xbox live uygulaması çöp oyun indirme dert mağazadan bişey yapma ayrı dert…

1 Beğeni

Windows store sıkıntı yaşayan var mı? Herhangi bir uygulamaya tıklayınca yada arama bölümünde herhangi bir şeyi arayınca tekrar deneyiniz diye hata veriyor. Bu hata yaklaşık bir haftadır var.

Windowsun son güncellemesiyle mağazada sorunlar oluştu diye biliyorum. Bir çok kullanıcı indirme esnadında hata alıyor sanırım

https://msfthaber.com/windows-10/windows-10-yardim/1052-microsoft-magazasi-uygulama-indirmeme-sorununu-cozun-0x00000194.html

bunu dün başka bir yerde görüp denedim sonuç aynı bunu yaptıktan sonra pc saatini abd saatine göre ayarlamak gerekiyormuş kısacası baştan aşagı saçmalık

yayındayım Twitch

Forza Horizon 4 Demo oynayanlara McLaren Senna kodu dağıtılıyor.

Oyunu satın alanlara Xbox hediyesi…

Not: Kodlar Aktif Edilmiştir… :smiley: