Forza Horizon 4 - Ana Konu

Yarın Selcuk abı de olurmu Forza Oregon yayınıda😅

MSI After Burner oyunun açılmasını engelliyormuş sorunumu çözdüm :smiley:

1 Beğeni

2 saatlik bir yayın yaptım vallah çıkmak istemedim ama napalım :smiley: Dirft paketini de denedim. Keşfetmediğim yerlere gittim son olarak Horizon listeisne girdim ana tanıtım kısmı bitti asıl olaylar başladı. Artık yarın bakarız. FORZA İYİ İŞTE! :smiley:

2 Beğeni

bu arada forzathon etkinliğinin son bölümü çalışmıyor galiba forza forumlarında başlığı açılmış ben de denedim olmadı
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postsm963867findlastpost_-FH4--Forzathon-weekly-event-completed--all-four-sections--but-no-reward-given.aspx

Bu sorunu nasıl çözeceğim arkadaşlar ?

başlata hizmetler yaz oradan ip yardımcısını yeniden başlat belki işe yarar

1 Beğeni

Sanırım bu destansı araçlar satılmıyor sadece spinle alabiliyorsun yani cikarsa

Güvenlik duvarının açık olması gerekiyor muş :confused:

1 Beğeni

Forzathon etkinlikleri biraz sıkıcı olmuş ve Forzathon parası toplamak çekilecek iş değil. Dün gece bir etkinliğe girdim bir sürü oyuncu ile son turda(normal yarış değil) tek ben kalmıştım. Bir güzergah belirliyor orada gidp gelip hız yapıyorsun sonra başka bir yere gönderiyor tehlike işaretlerinden atlıyorsun grup ilerlemesi oluyor vs. ama millet dayanamayıp çıktı. Böyle oyun modları zorlamayla olmaz.

Usta sen çok ters bir grupta kalmışsın bence bende yaklaşık 7-8 tane yaptım çabuk bitiyor hemen yapıyor adamlar kolay görevler.en azından bana öyle geldi

görevler kolay da kimse kalmadı baydı normal yarış yapmak daha mantıklı

1 Beğeni

Abi 4. Video gelecek mi ?

Sokak yarışlarında 20. Seviye olunca goliath açılıyor

Video çekicem de yarın başlarım gamepass olayını anlatmam lazım millete bilmeyen çok

• kılıçla çekeriz

bir de batu da salı günü çıkınca halledicek bol bol oynucaz da biraz mantıklı videolar çekmek lazım
daha sıfırdan kendi arabamı toplamadım

ne çeklim siz söyleyin böyle faydalı bir şeyler olsun xbox türkiye önemsiyor oyunu

2 Beğeni

aynen abi mesela o 0 dan araba toplama farklı yarışlar felan güzel olur oyunun hem farklı yönlerini görüş oluruz

Beyler simdi ben bunu ultimate satin aldigimda pc de online oynamak icin ayriyetten baska bir odeme yapacakmiyim xbox gold mold bir sey vardi sadece xbox icin gecerli degilmi

hayır yapmayacaksın konsol için geçerli o olay :slight_smile:

1 Beğeni

Eyvallah bir kac gune bende aranizdayim o zaman :slight_smile:

Standart edition saat kaçta açılıyor ? Bilenler aydınlatabilir mi ?

ben senle yarıştım :smiley: çakal önüme geçecektin demi yedim seni :smiley:

vallah tam bilmiyom kaçta yarın paylaşılır saati

1 Beğeni