Forza Horizon 4 - Ana Konu

Almıyacam bakın bunu almıyacam almıyacam elimde çok oyun oldu oynanmamış tutuyorum kendimi almıyacam

Vurun bunu!

2 Beğeni

Galiba oyunda hata alan ilk insan olabilirim :smiley: oyunu açtıktan 2 sn sonra kapanıyor :frowning:

zorla bende de olmuştu bu yüzden streamlabs obs ile kayıt alamıyorum :smiley: demoda sorun yoktu sağlam bir güncelleme şart

Heheh ilk fe aracım aventador oldu iyi mı :joy::+1:

Özkan ortamlarda :smiley:

1 Beğeni

Sen oyuna kötü demedin mi almayın demedin mi Oregon gelince bende almayacağım @HasanOfke Öyle söylediniz

Çok kötü inanılmaz kötü bir oyun :smiley: Ben böyle rezalet görmedim oyunda şerefsiz oyundan çıkmama bile izin vermiyor.

Forza Türkiye kulübü oluşturulcakmış :smiley:

3 Beğeni

Ben Ultima edition aldım ancak oyna deyince oyun ilk giriş resminde yani tam ekran olmadan önceki resimde birkaç saniye bekleyip kapanıyor,nasıl çözücem bu arada oyun açıldımı şu an oynayan var mı?

1 Beğeni

:smiley:

Streamlabs OBS çözümü;

Forza Horizon 4’te “game capture” sıkıntı çıkarıyormuş. Display capture(monitör ekranını masaüstü yani) seçerek çözülebiliyormuş. Böyle bir sorun vardı şimdilik çözümü bu.

Fotoğraf işine çözüm varmı . Çektiğim fotoğraflar forzamotorsport sitesinde ve forzahub uygulamasında görünmüyor .

henüz o olayı denemedim render bitsin bakarım

bu haftanın forzathon etkinliğinde retro hot hatch ile 25 ultimate speed skill kazan diyor ama hiç bir araba o kadar hızlı gitmiyor nasıl yapacaz

Retro Hot Hatch bi araba al filtre egzoz intercooler tak devam et :smiley:

yaptım 3 tane araba aldım hepsini en yüksek hale getirdim 300 den sonra galiba ultimate geliyor ama hiç biri 300 e çıkmıyor.

yarın akşam oregon yayını ile birlikte fh4e de giricem o sıra gelebilirsiniz takım kurarız öyle takılırız

1 Beğeni

Önce FH4 olursa tabii.