Forza Horizon 4 - Ana Konu

Mevsimler ne alemde . Single olarak ta multi olarakta mevsimler herkeste aynı olacak diyorlardı .

diğer videoyu renderlıyorum görürsün snbahardan kışa geçtim başta kimse yoktu sonra senkronize etmeye başladı eğer etkinlikteysen aynı anda herkes geçiyor tabi ama teksen ya da takımsızsan ayırıyor

Nalet olsun yine birinciyim. :smiley:

1 Beğeni

“Grup” tarzı bir şey yapılacak mı SimülasyonTürk olarak ? İlk defa bir FH oyunu aldım. Eğer öyle bir şey olacaksa katılmak isterim.

Xbox Live’da kulüp var ve yeni oyun takımla oynamak ön plana çıkarılmış.

1 Beğeni
  1. bölümde hovercraft ile yarış, kış mevsimine giriş, dağın tepesinde araba arama, ek bir yarış var

2. bölümü renderlıcam şimdi uçan iskoçyalı :d

1 Beğeni

@HasanOfke Hocam bir sorum daha var bu ultimate edition ön sipariş süresi bittikten sonra kalkacak mı yoksa satılmaya devam edecek mi ?

yoo satılacak kalkma diye bir şey yok ama malum bütün oyunların fiyatları değişiyor umarım forzaya tekrar yansımaz yazık olur üç kuruş fazla kazanmak uğruna yakmasınlar bu topluluğu

1 Beğeni

Şimdi ben bir konu açayım oynamak isteyenler orada ekleşsin. Çıkınca etkinlik yapar buluşuruz.

3 Beğeni

Yarın yayınlıcam ama hazır

1 Beğeni

The Crew’deki gibi yaya koysalar daha hoş olmaz mı?

Bence yaya olayına çok takılmamak lazım. Evet oyunun atmosferine gerçekçilik katıyor ama, the crew’ daki gibi ezilmemek için aptal aptal etrafa kaçışmaları pek iyi gözükmezdi. :slight_smile:

o araba neden birden önünde spawn oldu. hata mı yoksa yarıştan yeni çıktın diye dünya yeni yeni mi yükleniyor?

olur öyle şeyler yarıştan çıkıp pat diye ortama akıyoruz normal düzelir yoğunluk bile artabilir
dükkan içleri çok güzel görünüyor yarın yakından göstericem :smiley: felaket ayrıntı var nasıl yaptılar acaba içlerini baya yenilik var aslında
bir de yansımalar neden çok dikkatimi çekiyor yağmurlu karlı havada geceleyin felaket görünüyor sokaklardaki ışıklar yansıyor
rtx falan filan gereksiz şu an

1 Beğeni

Bu arada çıkış videosu yayınlanmıştı.

valla oyun çok güzel olmuş, alıp oynayamıyorum çok canım çekiyor. Hafta sonu size gelsem de bi tur oynasam olur mu? :smile:

Son güne geldik ya zaman geçmiyor şimdi . Bekle babam bekle :smile:

Oyun Türkiye saatine göre mi açılacak yoksa dünya çapında belirli bir saat var mı?

Ultimate edition alanlar bu gece 24.00 da oyuna erişebilecekler.

Şu an direksiyonla oynuyorum kısmen feedback ayarlarını oturttum Bond’un Aston Martin aracını aldım kıyı şerindeyim streamlabs obs atmazsa kısa bir video çekicem wheelcamle

2 Beğeni