Forza Horizon 4 - Ana Konu

Sorma be :smile: 8. olmuştum. Geliyorum, yakında yanınızdayım :smiley:

Takım kurulucak dimi beraber eğleniriz iyi olur

1 Beğeni

Tüm araçları görüntüle dediğimde E63 AMG gözükmüyor ama bana spinden çıktı.Fakat fe değil böyle satılık olmayan ama çıkabilen araçlar var mı acaba başka

beyler satın aldım ama yukle dıyınce stardart bolumunden ındır dıyor neyse heralde normal sekkılde ıner sorum su
benım ınternetım 25 mbıt ama suanda 180 mbıt gıbı calısıyor bu nasıl oldu

Microsoft store den kontrol etmelisin. Orada İndirmeler ve Güncellemeler kısmı var oradan takip edebilirsin.

1 Beğeni

yine yuksek hzıla ındırıyor neyse sesımı cıkarmayım ben en ıyısı

1 Beğeni

25 mb demişsin orda 15,5 mb yazıyor sıkıntı yok gibi…

yok hocam 25 megabıt dıyorum yanı enfazla 3 mb ile indırıyor benım kı suan 18 mb/s ları goruyorum

Aynı şey bana da oluyo. Gösterdiği kadar hızlı indirmiyor. Microsoft store un bi hatası zannedersem.

1 Beğeni

Bazı araçlar yok yani FH3’te olup da burada olmayan birçok araç var :frowning:

1 Beğeni

En çok Mitsubishi’nin olmamasına üzüldüm. Evo ile gezmeyi çok isterdim belkide bu car passler ile getirirler mi diyede bir merak içerisindeyim. :smiley:

araç paketleriyle gelecektir ben de öyle bekliyorum yoksa olacak iş değil :smiley:

Yada ForzaHot dan verebilirler.

beyler sa oyunu oynadım harbı super atmosfer evı falan aldım sonbahara gectım ama kişi özelleştirmede bond kıyafet giyecem kılıtlı gosterıyor ve bond arac paketı sahıplerı kullanabılır dıyor bugun ultımate aldım ve hepsı yuklendı sorun ne dır acaba

1 Beğeni

ilerleyince açılıyor.

1 Beğeni

benım anlamadıgım bır noktada bazı kısılerde 90gb ındırme bazılarında 70gb olmus bende 65 gb ındırdı bu degısıklık neyden kaynaklanıyor…

PC de 65 küsür iniyor Xbox one x ve s arasında farklı ola bilir.

Gamepass ile gittim aldım vallahi o parayı şimdi veremem Gamepass iyi şu anlık idare eder

Microsoft Mağaza Fiyatlarını Güncellendi.

Ultimate Edition: 400,00 ₺
Deluxe Edition: 300,00 ₺
Standart Edition: 260,00 ₺

Satın Almak İsterseniz Buraya Tıklayabilirsiniz. :smiley:

Forza Horizon 4 Çıktı!

Yılın en çok beklenen açık dünya yarış oyunu an itibariyle tüm dünyada satın alıp oynanabilir!

2 Beğeni