Formula 1 Kulübü

:smiling_face_with_tear:

1 Beğeni

Bu niye bu kadar küçük oldu :smiley:

Sad Post ile kapatalım geceyi :slightly_frowning_face:
2 yıl önce bugün :disappointed:

4 Beğeni

Hadi bakalım şimdi hilekar Hamilton bebesi :rage: :angry: düşünsün. Umarım o toplantıda Verstappen’in hakkını yemezler. Adam resmen öbür tarafa gitti geldi. O 10 sn cezasını hak etmedi Hamilton şöyle güzel bir men lazım ona. Kimse kızmasın ama bir men cezasını hak ediyor adaletli olması için, bu yaptığı etik kurallarına aykırı.

1 Beğeni

FIA güven vermiyor maalesef

3 Beğeni

:pleading_face:

3 Beğeni
3 Beğeni

:pray: :pleading_face:

İnsan hakları , doğa, çevre vb konularda Grid’te ki kimse Lewis’in eline su dökemez. Çok duyarlı bir insan.

Avustralya’daki yangınlarda kendi elleriyle yavru hayvanları besleyip 500.000 dolar yardım yapmıştı :slightly_smiling_face:

E7imJ4iXEAk91r2.jpeg

5 Beğeni

Leclerc ailesi F1’e ambargo koymaya geliyor.

4 Beğeni

Biliyordum yaa fia nın güvenilmez olduğunu, gene hak yiyeceğini olan 51 g kuvvet yiyen Max’e oldu.

2 Beğeni

Alfa Romeo’ya gitmemek için deli taklidi yaparken

1 Beğeni

Abim benim 2017 ve 2018’de saçma sapan hatalar yapmasaydın şuan Lewis’ten daha fazla şampiyonluğun vardı.

5 Beğeni
2 Beğeni

Schumacher Mazepin’den daha fazla kaza yapmaya başladı :no_mouth:

3 Beğeni

Bu sene şampiyonluk zor gibi

1 Beğeni

Startta Bottas abim spin atıp Hamilton’a vurur Verstappen kazanır Alonso podyum yapar :writing_hand:

2 Beğeni

Leclerc, sTROLL trolü olmasa 2. olacaktı neredeyse. Ne bahtsız adam bu ! :confused:

Yarışçıların yarısını Bottas, geri kalanını da Stroll biçti. Hamilton dışında sağlam araç kalmadı galiba.

Yarışta şuan çarşı/pazar karıştı. :no_mouth: :open_mouth:
Bottas’ın başlattığı zincirleme kazada Leclerc, Checo ve Lance kazaya kurban gittiler. :skull_and_crossbones:
Sezonun en pahalı kazası oldu. :money_with_wings:
Yarış şuan durduruldu. :no_entry:
İlk virajdaki olaylar için komserler kurulu tarafından bir inceleme başlatıldı. :point_up:
Yarış 15 dakika içinde yeniden başlayacak. :slightly_smiling_face:
McLaren mekanikerleri Lando’nun aracı zamanında yapamayacaklarını söylediler ve yarıştan çekildiklerini söylediler. :frowning:
E7tRZFdX0AUM4Xh

1 Beğeni

Dünya’nın en ilginç start anı ve 2005 Amerika GP’sinden sonra…

3 Beğeni