Formula 1 Kulübü

Leclerc bas gaza bas

2 Beğeni

yol verir gibi geçti resmen :man_facepalming:t5:

1 Beğeni

Formula1 italyaya geri dönüyor diyecektik diyemedik

2 Beğeni

F1 izlemem ama ekşiden okuduğuma göre hamilton arabalar 1deki chickin yaptıklarını yapmış sanırım.:smiley:
İnsanlar hamiltona sövüyorlar şuanda.

2 Beğeni

Evet tam olarak öyle bir şey yaptı Hamilton.

1 Beğeni

Seneye keşke russell gelsw de ham biraderimi bir de öyle görsek
Gün gelecek lewis team matee yol ver diyecekler

1 Beğeni

Formula 1’de kapkara gece! :black_large_square:

Ep8gQcqXUAE8nFX.jpeg

3 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni

frekans

3 Beğeni

Birde İngiltere gp de cebren ve hile ile kazandı ya bu bebe Hamilton şimdi diğer yarışlarda artık egosunu tatmin edemez :rage: :angry: Birilerinin buna ders vermesi gerek. O kadar şampiyonluk elde etse de Schumacher’in rekorunu egale etse bile benim için bir bebeden farkı olmadı.

Aslanım komadan uyan hadi !

1 Beğeni

Hamilton’dan sonraki mercedes pilotu Russel olacak, adam geçen yarış Alonso’ya bitik lastik ile direnirken Leclerc pist dışına uçtu, sponsoru az olursa Russel Bottas’ın yerine geldiği ilk sezon memurluk yapacak.

2 Beğeni

MAX - HAM olayı
https://twitter.com/alperenyalc/status/1416835230607024134

3 Beğeni

Max’in kazasından sonra ceza alan Lewis muhteşem bir iş çıkararak yarışı kazanmayı bildi. (Bence Lewis’i sevmeyen tayfa bu kafadan çıkmalı, adam çoğu yarışta üstün performans gösteriyor.) Checo ve Seb için bu yarış hiçte güzel olmadı. Fernando sprint yarışından sonra puan almayı başardı. Daniel’de bir gelişme olduğunu görüyorum. Charles nerdeyse bütün yarış lider gitmesine rağmen yarışı 2. bitirebildi. Hatta bir ara ilk iki de Ferrari vardı. :slight_smile: Bana göre yarışın sadece başı ve sonu heyecanlıydı.

1 Beğeni

Yorumlara bakmayın Hamilton-Mercedes fanları kudurmuş :smiley:

1 Beğeni

Hamilton fanları yine saçma şeyler yazmış…
Max 51G ile öbür dünyaya gidip gelirken Lewis hoplaya zıplaya kutlama yapıyordu.

1 Beğeni

:slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Mercedes değil, Lewis Hamilton fanlarının yaptığı gerçekten çok ayıp, adam orada ölebilirdi.
Belki yarışı kazanmış olabilir ama ben o adamın yerinde olsam yarışı Charles’a verirdim.

3 Beğeni

Leclerc P2
Verstappen DNF

1 Beğeni
3 Beğeni