Formula 1 Kulübü

15-16 yaşında ki bebelerle yarışıyor :smiley:

1 Beğeni

E52E6YrVkAMLeqI.jpeg

1 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

Ne yapsın adam şimdi şimdi destek bulmaya başladı.

2 Beğeni

https://twitter.com/motorsportcomtr/status/1414154527184506880?s=20

4 Beğeni

Bu fiyatlar ne!

5 Beğeni

nasıl bir ülkede yaşadığınız aklınıza gelmiştir, pandemi varken satış olmayacağı için şov yapıyorlardı şimdi yasak yok 300tl, bilet parasına gidin yiyecek bir şeyler alın açık alanda önünüzden 0.5 saniyede geçen aracı göremeyeceksiniz hatta ana tribün daha kötü.

millet f1 izlemek için yıllık blutv aldı adamlar sözleşmeyi fesh etti, sonra niye korsan izliyoruz.

4 Beğeni

Beleşe yarış izleyecek Son laik bükücü adlı değişiğin ve yandaşların bilet parasını da halktan çıkartıyorlar herhalde

6 Beğeni

5 Beğeni

Blu TV anlaşması bitti mi?

2 Beğeni

evet bitti, suç kimin belli değil, blutv sırf daha fazla para gelsin diye dizileri haftalık koyan bir platform, ssport ise distribütör 3 liraya yayın hakkını alıp 10 liraya satıyor sonra anlaşmaları bitiriyor tekel diye kafasına göre takılıyor.

4 Beğeni

S Sport gerçekten harika iş yapıyor. Premier Lig, Bundesliga, La Liga, NBA, F1, Moto GP. Yıllık 120 TL’ye üye olmuştum.

1 Beğeni

plus iyi ama kanal olarak kötü, bir ara önemsiz premier lig maçları yüzünden f1’i yayınlamıyordu, 3. kanal şart, ben tivibu üzerinden izliyorum tivibu ssport için 4. kanalı açıyor, nba maçlarında da bazı maçları ısrarla sadece plus üzerinden yayınlıyor, madem müşterileri oraya çekmek istiyorsun diğer platformlar ile anlaşma yapmayacaksın, bakalım exxen ile ne yapacaklar.

3 Beğeni

S Sport Plus internet üzerinden yayınlandığı için hiçbir organizasyonu yayınlamamazlık yapmıyor.

2 Beğeni

nereden #BringBackTurkishGP
nereye #TurkishGPBoykot

herkes sadece kara kaşımıza geleceğini düşünüyordu öyle ya da böyle fiyatlar bence bu ekonomik şartlarda ve böyle kötü bir ülkede son derece normal

geçen seneyi öne sürmek anlamsız artık belki de film çevirdiler öyle yaptılar o ara öyle düşünüldü ama şu an farklı bir dönemdeyiz

3 gün açık alan 90 tl zaten komik olurdu mesele herkesin gidebilmesi değil
yine çok izlemek isteyen her şeye tıpkı diğer kitlelerden daha çok para verdiği gibi buna da verecek

boş kalır vs. deniliyor :slight_smile: sırf tepki göstermek için tepki göstermek anlamsız gerçekten kalsın ne fark edecek? trolü doldurur o bu doldurur

hem ülke gerçekleri nedeniyle tepki göster farkında ol sonra böyle konulara gelince her şeyi es geç neden pahalı yaptınız?
bilale anlatır gibi mi anlatsın bunlar ne yapsınlar

sen bu ekonomik şartlarda geçen hafta 300tlye aldığın ürünü şu an 350-400 fiyatlarında bulabiliyorsan market her gün zamlanıyorsa
koymuşum formulasına pistine ne önemi var?

Bu maalesef düşük gelirli insanların yapabileceği bir hobi değil bir lüks… en azından bu ülkede :slight_smile:

Geçen sefer de şu anda bilet almayı düşünmedim bile bedava gel deseler gitmeyi bile düşünmüyorum artık o derece :smiley:

neyse artık infuluensığırların çekilişlerine katılırsınız :smiley: size düşen pay da bu

f1 2021’i alamazsın 419tl
formula 1 turkishgpye gidemezsin
marketten her şeyi pahalı alırsın
onu alamazsın bunu yapamazsın

kendin ettin kendin buldun

Ssport açıp her yarışta olduğu gibi patates kızartması eşliğinde izlerim :rofl: buna da şükür diyelim

3 ekim’de önünü görebilen var mı? ya da neler olabileceğini? sdfgdfgdfgdfgfdg

13 Beğeni

MotosportTR

4 Beğeni
3 Beğeni

Ne araba be.

3 Beğeni

Pahalı mahalı diyoruz ama çoğu satılmış…

3 Beğeni