Formula 1 Kulübü

5 Beğeni

Bu resim gerçek mi? :smiley:

1 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

E5dYdKEXwAgFvqD

Memur Bottas yaptı yapacağını. :slight_smile: Perez yaktı kendini ama -10 saniyeye rağmen 8. oldu. Hem Norris hem de Perez yarışını mahvettikleri sürücülerden önde bitirdiler. :smiley:

1 Beğeni

Russell’ın yüzü bir gülmedi be, iyi dayandı ama sonunda geçildi, Norris ile beraber geleceğin şampiyonu, Bottas yine bildiğimiz gibi atar yap geç en azından arkadan gururlu adamdı derdik, arıza olmasa yine izin çıkmaycaktı.

2 Beğeni

ülkede bu kadar bile adalet yok

4 Beğeni

Ne kadar ceza alırsa alsın asla 21.sıraya düşmüyor helal olsun. Geleceğin Şampiyonu :clap: :clap:

babasının satın aldığı yeri harika bir şekilde koruyor ve kolluyor :slight_smile:

2 Beğeni

Max için bu yarış adeta gezmeye çıkmış gibi oldu. Ferrari’ler geriden gelip iki araba birden puan kazanmayı başardı. Dani tam 6 sıra kazanarak yarışı 7. sırada noktaladı. Lando çok iyi bir yarış çıkartarak yarışı podyumda tamamladı. Checo’nun yaptığı basit hatalar onun ceza almasına sebep oldu ve yarışı belki de biraz daha önde tamamlayabilirdi. Bence Kimi ve Sebastian’ın birlikte yaptığı kaza çok acemiceydi. Lewis için bu yarış oldukça sıkıcı ve yavaş geçtiğinden eminim ve son olarak George’a gelmek istiyorum. Bu adam hem geçen yarışta hem de bu yarışta aracı zorlayarak bir şeyler yapabileceğini gösterdi ve geçen yarışta Fernando’yu kovalayan George, bu yarışta tam tersi oldu ama çok keyifli bir mücadeleler izledik. 1 puan olsa bile çok yaklaşan George için gerçekten üzülüyorum :frowning:

3 Beğeni

CodeMasters:

2 Beğeni

CodeMasters bulur bir bahane yine

1 Beğeni

Avustralya’dan sonra Arabistan’a gidecekler. Lojistik derdine 2. bi’ İstanbul yarışı, bi’ TurquoiseGP fikri çık aklımdan :smiley:

2 Beğeni

:disappointed_relieved:

3 Beğeni

Japonya’da Dayanıklılık Şampiyonası da (WEC) iptal edildi. F1’in durumu ise ‘şimdilik’ belirsiz.

Adım adım #TurquoiseGP

3 Beğeni

Bu gidişle bütün gp’ler Türkiye’de yapılacak. Hepsi iptal ediliyor.

2 Beğeni
4 Beğeni

https://twitter.com/MotoGP/status/1413124459557498882?s=20

1 Beğeni
4 Beğeni