Formula 1 Kulübü

Mattia Binotto bir gün Mercedes fabrikasını ziyaret eder ve Toto Wolff’e başarısının sırrını sorar. Toto “ben zeki pilotlarla çalışırım” der ve Bottas’ı yanına çağırır. Bottas’a “senin anne babandan olup da kardeşin olmayan kişi kimdir?” diye sorar. Bottas “benimdir hocam” der. +

Mattia Binotto’da bunu denemeye karar verir. İlk antrenmanda Leclerc’i yanına çağırır “Leclerc senin anne babandan olup da kardeşin olmayan kişi kimdir?” der. Leclerc “bi saniye hocam Sainz’a sorayım” der ve Sainz’a gider. ++

EyEesM0WUAEU_Qg.jpeg

“Sainz, senin anne babandan olup da kardeşin olmayan kişi kimdir?” diye sorar. Sainz “benim” der. Leclerc Mattia Binotto’ya gider ve cevap verir: “Sainz’mış hocam” der. Mattia Binotto cevap verir: "yanlış. cevap Bottas.”

3 Beğeni

Binotto istifa lütfen :joy:

1 Beğeni

Yıllar yıllar önce,Tsunoda en büyük hayranı Vettel ile birlikte :pleading_face:

4 Beğeni

1 Beğeni

Spa’da Albon günün sürücüsü seçildi diye hatırlıyorum.

Neyse üstteki sadece mizah amaçlıydı şuraya gerçekten Alonso hayranı Tsunoda bırakalım :pleading_face:
images.jpeg-14

2 Beğeni

Polis araçlarının üstündeki dönen ışık

SON DAKİKA | IMSA, 4 Temmuz’da yapılacak olan WeatherTech Şampiyonası Kanada Grand Prix’ni, ülkedeki seyahat kısıtlaması sebebiyle iptal etti.

Gelsin beleş yarış :smiley:

Şöyle de kaynak:

3 Beğeni

2 Beğeni
1 Beğeni

Abi sakın deneyim deme :worried:

1 Beğeni

Kimi reis alışkındır soğuğa kayağa.

1 Beğeni

Bende biliyorum sadece Formula 1 Pilotu+Kayak kelimelerini yan yana duyunca korkuyorum hele Kimi gibi bir efsaneyse :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

IndyRallyCar :laughing:

(@f1caps)

:laughing: :laughing:

1 Beğeni

Allah akıl fikir versin diyoruzda bu yaşa kadar olmamışsa bundan sonra hiç olmaz.

2 Beğeni

Düşüncem hala değişmedi.

Monaco’da son düzenlemeler

1 Beğeni

Siz bırakın Formula’yı falan boş işler öyle dönüp duruyorsunuz bir pistte,çiftçiliğe girin siz :smile:

1 Beğeni

Suudi Arabistan GP

Duyduklarıma göre güvenlik aracıda bu olacakmış :flushed:

2 Beğeni

Çölün ortasında dönsün dursunlar umrumda değil…

1 Beğeni