Formula 1 Kulübü

Bu şaka mı? :slight_smile:

3 Beğeni

Bu F1 2021 oyunu ne zaman çıkar acaba duyduğuma göre oyun hazır sadece araçların taranıp oyuna eklenmesi kalmış.

1 Beğeni

1-2 Hafta sonra duyurulur bence :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İnşallah kardeşim ben aston martin le başlamayı düşünüyorum vettelin yerine geçicem. Sen hangisini alırsın. :slight_smile:

1 Beğeni

Alpine ile Oconun yerine geçmeyi planlıyorum.Şimdiden bol şanslar :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Eyvallah :slight_smile:

1 Beğeni

Open for a Surprise :smile:

3 Beğeni

Youtube’da denk geldiğim bir video bende paylaşmak istedim.Bu sporu seviyorsak bu yüzden :smiley:

2 Beğeni

Şaka yapmıyorum sarhoş değilim :grin:

1 Beğeni

Arkadaşlar diyelim ki 2 hafta içinde bu kanada veya brezilya yarışı İstanbula verildi sizce f1 2021 oyununa İstanbul park gelir mi? Codemaster oyun hakkında bilgi verdi mi oyunun ne durumda olduğu açıkladı mı?

1 Beğeni

Codemasters tarafından henüz açıklama yok. Zaten satın alımdan sonra pek bir haber gelmedi. Türkiye’ye gelmesine ben de sıcak bakıyorum. Umarım gerçekleşir.

1 Beğeni

Yeni F1 oyunu 2 hafta içinde açıklanır,genellikle bu civarlarda açıklıyorlar Nisan ortası-sonu gibi.Bu hafta içinde açıklanırsa Kanada’nın durumu ona göre birşey yaparlar.

F1 2020 oyununa getirmişler miydi peki?

1 Beğeni

Oyun çıktıktan 2-3 ay sonra duyurdular Türkiye,Portimao,Mugello,Imola,Nurburgring gibi pistleri ondan olmadı diye düşünüyorum.Uğraşmak istememiş olabilirler sonuçta sıfırdan 5 tane pist yapmak zorunda kalacaklardı :slightly_smiling_face:

F1 2015’te yaptıkları gibi yapsalar çok iyi olur aslında. Tek oyun iki farklı sezon 2020 Karantina Sezonu ve 2021 Normal Sezon.

1 Beğeni

Türkiye’ye gelmesi ya da gelmemesi seyirci açısından hiçbir şeyi değiştirmiyor ki. :smiley: Gelse de gelmese de TV’den izleyeceğiz. Aldığımız biletler hatıra kaldı.

1 Beğeni
2 Beğeni

Kalıcı bir pist olarak bakılmıyor , Baksana boşlukları biz dolduruyoruz , Ondan pek geleceğini düşünmüyorum :slight_smile:

1 Beğeni
2 Beğeni