Formula 1 Kulübü

Hockenheim’da güzeldi de burada dümdüz pist hız yapıp yapıp duvara çarpacaklar. Ve de Ferronun kazanması lazım ama yağmur olmaz :frowning:

Yağmur harika oldu Red Bull için özellikle. Verstappen’e spec 4 motoru takacak Honda bu yüzden gridde son sıradan başlayacak. Kvyat ile Spa’da testini yaptılar ve sonuç Toro Rosso gibi araç o düzlüklerde 17. sıradan 7. sıraya yükseldi. Yaptığı en yüksek hız ise 350 küsür. Gerisini siz düşünün :slight_smile: + dayanıklılıkta var.

az yağmur var şimdiden kazalar yapılıyor :smiley: kötü bir şey olsun istemem ama çok eğlenceli olacak

1 Beğeni

arka kanat yüzünden virajı dönemiyorlar, bu meşrubatçılar bastırdı parayı 2 takımları var paf takımda deneme yapıp as takımda uyguluyorlar, bmw toyata gibi fabrika takımları bile kaçmıştı adamlarda deli para var.

1 Beğeni

B takımlarını bende sevmem ama işte işe yarıyorlar.

Bugün 16.00’da sıralama turları var. İzleyeceğim.

1 Beğeni

İnşallah yağmur yağar. Yarın her türlü yağacak zaten. Mersolar Ferrari’ler kayarken Red Bull podyuma çıkacak! :muscle:

TV+ verecek mi acaba sanki verecek gibi duruyor?

hala vermedi skysports’tan izliyorum

Herkes delirmiş.

Neyse Levrek P1

Olan Vettele oldu. Takım arkadaşının hava koridorunu kullanma sırası ondaydı. Saçma sapan yer kapma savaşlarından zaman turu izleyemediğimiz için aşırı sinirliyim. Mercedese yaradı olanlar

1 Beğeni

o değil de bugün f3’deki kaza ucuz atlatılmış tam biraz gerizekalılık örneği o kerbi oraya koyulmayacağını az biraz aklı olan bilir mühendis olmaya gerek yok.

sıralama turları ise reziilikti Vettel sürenin yetmeyeceğini bildiği için turu atmak istedi o da olmadı.

Asıl Leclerc’e yaradı bu sen geç olayı. Bedavadan pole pozisyonunu aldı

:smiley:

1 Beğeni

:joy:

1 Beğeni

yarışın başını kaçırdım baya olay olmuş :smiley: şimdi izliyorum işte :smiley:

Sainz :smiley: sağ ön lastiği takamamışlar gg oldu

Grosjean gerçekten beceriksiz ve sırf kendi parası ile yarışan biri o kadar kaza, geçme fırsatı varken elemanın hep sonda olması gerçekten büyük çaba sarf ettiğini gösteriyor. Yani sonda bile başlasan imkan var neyse araç kötüdür iyidir o başka ama biliyoruz ortada :smiley: ne olduğu

Honda da Yeni motor takacak zamanı buldu. Mücadeleden geri kaldık

Bugün hem sınav vardı hem de dışarıya çıkayım dedim, mis gibi yarışı kaçırmışım :frowning: Neyse akıl hastası olmaya gerek yok :smiley:

1 Beğeni