Formula 1 Kulübü

McLaren ve Alpine’den iyiyse şenlik var. Alonso yargı mode on.

1 Beğeni
2 Beğeni

Araba sekiyor gibi mi yoksa normal bir tepki mi bu acaba? Bilmediğim için soruyorum ama şampiyonluk aracı gibi duruyor eşekrari takoz koymaya kalkmazsa yine. :slight_smile:

Yani tam bilemedim bende inşallah pistten kaynaklı bir durumdur diye umuyorum. Yoksa bu senede zor olur gibime geliyor. Artık o beklenen şampiypnluk gelmeli hele ki araçları şampiyonluk için bu kadar yakınken.

1 Beğeni

Yunuslama sorunu olabilir mi?Onun dışında araç gerçekten ümit veriyor mu geçen sene iyi başladı ama mercedes gerisinde bitirdi

Keşke o sene bu sene diyebilsem ama 15 senedir tek bir başarımız yok, yüksek ihtimal yine yüksek umutlarla başlayıp başarısızlıkla bitecek bir sezon olacak Ferrari için…
RB’ci arkadaşları şimdiden tebrik ederim.

1 Beğeni

Eyvallah eyvallah.

2 Beğeni

Tekrardan siyaha dönüş yapmışlar. Temennim 2020’deki gibi bir farkın olmamasıdır. Yoksa bi 8 yıl daha Mercedes dominantı görmek sıkıcı olur bence.

3 Beğeni

Siyah gerçekten yakışıyor ama gümüş hali de kötü değil.

2 Beğeni

Yeni araç çok asi duruyor :smile:

Bu sene güzel ferrari - mercedes kapışmaları olur inş.

2 Beğeni

Mercedes - Red Bull*. Aa dur, orta sırayı kastettiysen (Formula 1.5 :rofl:) evet haklı bir beklenti.

3 Beğeni

Yok siyah daha çok yakışıyor zaten resmen yoldan çekilin dermişcesine :smile: Ama şahsen nasıl Ferrari denince akla sadece kırmızı renkte bir araba geliyorsa aklımıza Mercedes’te gümüş renkli olmalıydı. Tabi onlar ağırlık azaltmak için renk kullanmadıklarını belirtmişler yani böyle de güzel duruyor araç.

3 Beğeni

İnşallah sadece iki aracın aralarında kapıştığı değil de 3 veya 4 aracın birbirleriyle mücadele içinde oldukları bir sezon olması dileğiyle. (Gönlüm Redbull ya da Ferrari takımlarından birisinin şampiyon olmasıdır)

2 Beğeni

İçimden bir ses verstappen bu sene ferrari ve mercedes mücadelesini arkadan izleyecek diyor ama hayırlısı :smile:

2 Beğeni

Ben de Max-Leclerc-Russell düşüncesindeyim.

2 Beğeni

Şampiyonluk için en az 4 takım görmek istiyorum. :slight_smile:

3 Beğeni