Formula 1 Kulübü

Hocam lütfen bir daha bunu buraya atma. Anısı var…

4 Beğeni

Elbette atmam, saygı duyarım. Sen yeter ki iste. :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkür ederim :slightly_frowning_face:

1 Beğeni
2 Beğeni

Abim :heart:

3 Beğeni
3 Beğeni
1 Beğeni

KA-CHOW :zap:

2 Beğeni
1 Beğeni

Zaten 2024’e kadar değil miydi?

1 Beğeni

Bu sene bitiyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

Ferrari zaten Ferrari’ydi. Sadece 2014-2021 yılları arası Mercedes, Ferrari’nin yerini almıştı :upside_down_face:

1 Beğeni

:pleading_face:

Bu adamlar nasıl bir anda bu hale geldi :no_mouth:

1 Beğeni

Ben hâlâ daha blöf yaptıklarını düşünüyorum. :smiley: Ferrari ve Red Bull’la alay geçiyorlar.

1 Beğeni

Adamlar nasıl bu hale geldi olayından çakmamız lazım. Çünkü bu regülasyonlar Mercedes’in dominasyonunu sonlandırmak için geliştirildi. Nitekim şuana kadar başardı da. Mercedes’in bu kadar az hasarla devam etmesi bile onların ne kadar iyi bir takım olduğunu gösterir. 2021’de açıklanan yeni tabanlarla başlayan bu kural değişimleri 2022’de arabaların tamamen değişmesi ile sonuçlandı. Ancak Mercedes gerek 2021’de gerekse bu yıl boş bir takım olmadıklarını yine kanıtladı bence. Sorunları çözeceklerdir. Bu yıl şampiyonluk göremeseler bile gelecek yıllarda yarışa dahil olacaklardır diye düşünüyorum.

1 Beğeni

birkaç yarış daha ferrari birinci ve ilk üçte olursa zaten sezonun geri kalanı için durum belli oluyor. ferrari durumunu gerçekten düzeltmiş ve istikrar da sürdükçe zaten biz de daha çok eğleniriz. leclerc krşm de iyi aydıyor.

2 Beğeni

Ben şahsen bu sezon zaten Mercedes’ten bir şey beklemiyorum. Lewis’in yanında pişen güçlü bir Russell ve gelecek senelerde iyi bir araç veren Mercedes olursa şayet işte o zaman Mercedes-Ferrari savaşı görebiliriz. Bunun da yıllarıdır hayalini kuruyoruz zaten. En azından ben kuruyorum.

1 Beğeni