Formula 1 Kulübü

2 Beğeni

SONUNDA :heart_eyes:

2 Beğeni
  1. Tweet’te Redbull’un aracı sürtüp alev mi atıyor yoksa başka bir şey mi? Yok ya adamlar o kadar testler yaptılar
1 Beğeni

Geçen sezonun fotoğraflarıdır.

2 Beğeni
2 Beğeni

Rawe Ceek :smile:

3 Beğeni

*İki kadın ve sofradaki kedi fotoğrafı *

hehehehehehehehe

3 Beğeni

bahreyn yarısı yapılmadan ben mercedes hakkında yorum yapılması taraftarı degılım her zaman aynı tantanayı yapıyorlar…

2 Beğeni

2022 SEZONU BAȘLASIN!

3 Beğeni

Seksi olmuş… :smirk:
https://cdn-1.motorsport.com/images/amp/6l9ZM1L0/s800/2022-tv-graphics-left-hand-sid.webp

3 Beğeni

Sezonun ilk yarışına Ferrari ve Red Bull ilk sıradan başlıcak.Yarın güzel bir yarış olacak gibi duruyor.

3 Beğeni

Binotto abim hileli motoru uyarlamış sonunda :smile:

1 Beğeni

Bölükbaşı ilk yarışı olan Bahreyn Sprint’i 20. sırada başlayıp 14. sırada tamamladı. Başarıların devamını diliyoruz.

5 Beğeni

F1’in yeni çağında yeni nesil araçlarla sezonun ilk sıralama turunu geride bıraktık. Grid’e baktığımız daha önceki senelere oranla çok farklı bir diziliş karşımıza çıktı. Özellikle Ferrari motorlu araçların yükselişe geçtiğini, Ferrari’nin yeniden şampiyonluk mücadelesine gireceğini gördük. Şuan ki sıralamaya baktığımız da Williams, Alpine, Alpha Tauri de çok fazla değişiklik olmadığını, Aston Martin’in biraz geriye düştüğünü, ayrıca McLaren’in yaşadığı problemlerden dolayı geriye düştüğünü gördük. Daniel’in çok fazla eksiği vardı. Beni en çok şaşırtan olaylar ise Ferrari, Mercedes, Valtteri ve Kevin oldu. Yarın ki yarış farklı olacak…

2 Beğeni

FOOLwjDXwAgcI54.jpeg

5 Beğeni

Mercedes’ci ve Hamilton’cu kardeşlerime Allah sabır versin.

2 Beğeni

Hamilton is fading, Hamilton is fading, fading fast.

2 Beğeni

Hiç söylenmesinler artık bıkmıştık biraz da biz güzel yarışlar görelim gerçi sezon uzun ne olacağı belli olmaz:)

2 Beğeni

mercedes motorlu araçların komple zırt çıkması bir tek vettel abimden dolayı beni çok üzdü, onun dışında hiçbirine üzülmedim

3 Beğeni

5 Beğeni