FORD Trucks'tan Yeni Çekici "F-MAX"

İran’da fabrikası bulunması Avrupa’ya açılma ihtimalini daha da düşürür. Bölgesel üretimler örneğin Hindistan’ı ele alırsak o coğrafyada üretilen çoğu araç yine o bölgenin tüketim ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. (Tata, Renault grubu, VW grubunun bu coğrafyada ürettiği araçlar sadece bu bölgenin ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. Alım gücü düşük ülkelerde üretim ve üretimin kalitesi eş oranda düşüktür.) Türkiye bu bakımdan avantajlı bir ülke çünkü coğrafi konum olarak merkezi, her iki kıtanın ortasında. Dolayısıyla ithalata ve ihracata daha fazla olanak tanır.

Range T zaten teknik sorunlar nedeniyle ETS2’ye gelemedi. MAN E6 Teaser’ı sunuldu (gelecek yani. 1.34’te). F-Max tahminimle 1.35’te gelme ihtimali var. Olmazsa F-Max 2020’de bizlere merhaba diyecek.

Ya bişey dicem 1.35te gelme ihtimalini nasıl uydurabildin?

9 Beğeni

Tahmin ettim sadece hasan abi. MAN TGX Euro 6 Teaser’ı gerçekleşti. 1.34’te gelir diye hepimiz tahmin ediyoruz. Benim tahminimle F-Max 1.35’te gelir. Olmazsa 2020’de ETS2’de görürüz.

Ütopyalar güzeldir.

1 Beğeni

Man Pazartesi gelmez bence zaten ATS yayını var, bugün ya da yarın ya da Cuma günü…

1 Beğeni

Daha ortada fol yok yumurta yok sen diyorsun ki F-Max 1.35 de gelecek.

Bu benim tahminim sadece. Olmazsa F-Max 2020’de oyuna dahil olur.

2015 de modellenen araç hala gelmemiş sen 2020 de F-max oyuna dahil olur diyorsun. Gerçekçi ol.

2 Beğeni

Sadece bir tahmin bu. Benim görüşümle böyle yani.

Bence Ford oyuna Türkiye(Trakya) eklenmediği sürece gelmez, Trakya’nın yer alacağı bir DLC’de kapak fotoğrafı olarak görmek Ford’u harika olur, bu önümüzdeki DLC’de olabilir.:smiley:

Bunu herkes ister ama trakya bölümü 1 yıl belki 2 yıl içinde eklenecek ve ondan öncelikli şu anda 2 tır 1 grafik güncellemesi 1 ses güncellemesi ve dahası var. Benim görüşüm ‘‘İmkansız’’ Hem scs nin en iyi anlaştığı firma scania bile 1-1.5 yılda geldi

1 Beğeni

SCS Bile Bu Projeyi başlatmadı 1,35 Te Paylaşmayı Düşünnedi Ayrıca aracı daha Avrupada aracı teslim alan yok :slight_smile: @zekergezer ne güzel demiş daha 2015 te modellemesi biten araç ortada yok F-MAX i bekliyorsun.Kusura bakma ama akşam akşam iyi güldüm :smiley:

2 Beğeni

Mümkünse bundan sonra ETS 2 için resmi bir şey olmadıkça yazmayalım. Ya da bir mod çıkar tamam paylaşalım ama çıkış tarihidir, gelir gelmez muhabbetine hiç gerek yok. Bu şekilde zarar veriyoruz. Araçla ilgili bir şey paylaşacaksanız yapabilirsiniz.

4 Beğeni

Benzettiler. Biraz benziyor.

Evet. Kendi Paylaşımları.

Ford f-max’ın 3D modeli modelleri satın alabilirsiniz hemde :slight_smile:

3 Beğeni

Karşıma çıktı nerede paylaşayım derken burasını buldum. Paylaşayım dedim.
https://instagram.com/stories/hs_schoch_truckstyling/2573297836335294391?utm_source=ig_story_item_share&igshid=1kb6xno7cj3hg

2 Beğeni

Kaldı son 40 araç :joy:

1 Beğeni

Yani eh işte Tractor Series | Ford Trucks

1 Beğeni