Ford F-MAX Mod Projesi

Linç değil ancak çok sıkı burada olup takip eden biri de bir zahmet birkaç yorum yukarı veya siteye girip bakabilirdi.

7 Beğeni

#ETS2FMAX ilk canlı yayını 19.30’da başlıyor! Ford Trucks F-MAX modu 29 Ekim’de yayımlanacak. Twitch

9 Beğeni

Aracın bence tek sıkıntısı sinyal lambalarının led olmasına rağmen ortasında halojen şekilde ayrıca yanması. Scania serisinde ve Range T de bu yok

2 Beğeni

Kullandığınız lastik ve jant modlarını verebilirmisiniz.

1 Beğeni

bide dorse modlarınıda verebilirmisiniz

2 Beğeni

bi de bu bayiden çıkan araçlarda ön camda sağ altta “yerli üretim” sticker’ı yapıştırıyorlar ya, o da olsa mesela efsane olur.

3 Beğeni

Katılıyorum . İllaki yayınlandıktan sonra güncelleme alacak o zaman eklenebilir . Sağ salim bi sürelim de :smiley:

2 Beğeni

Aynn bende fark ettimde laf ederler diye demedim led sinyal ama Ortada isik yaniyo

5 Beğeni

tmp hazır mod desteklemeye başladı promods sunucusuna fmax’i atsa keşke.

1 Beğeni

Squirrel’dan F-MAX izlemek isteyenleri görelim? :sunglasses:

25 Beğeni

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim

:ok_hand:

18 Beğeni

Sayılı kanala gönderildi. Ayrıca sadece oyun kanallarında tanıtılmaması için de uğraşıyoruz. Bütün videolar farklı şekilde çekilecek o yüzden çekim farkıdır kalitesidir oynanış tarzı değişir. Ama araç ortada :smiley: o yüzden dikkat edin. Yarın diğer kanallar da video yayınlamaya başlar. Bütün yorumları takip edicez. Ama mrgermantruck videosunun altına gelen Almanca yorumda da olduğu gibi oynamadan denemeden ön yargı ile yaklaşanlar olacaktır durumu başka yerlere de çekebilirler. Dikkate almayın tartışmayın zaten oynayan görecek.

10 Beğeni

Milan ve de Fox on the box’a da göndermişsinizdir umarım :slight_smile: Hepsini takip ediyorum gayet güzel modları tanıtıyorlar. F max de bunlardan biri olabilir yani

2 Beğeni

Listede ekliydi Fox on the box ancak şu an gönderilmedi. Diğerlerine de bakalım kabul ederlerse göndeririz. Başka kanal önerebilirsiniz ama yine de sınırlı kalacak. Zaten çıktığında yine başkalarına da video çekmeleri için mail atılacak.

8 Beğeni

Neranjana diye bir youtuber da var full ETS2 çalışıyor, izlenmeleride ort. 1.5k ;

Neranjana Wijesinghe

2 Beğeni

Polish driver truck,doexpectnothing ve chris maximus youtube kanalları

2 Beğeni

polishdrivertruck teslim aldı chris maximus da listede ancak başka almanca kanallara gönderdik diğerine de bakılabilir her kanala göndermeyeceğiz ilk videolar gidenlerden bir yayınlansı nbakalım

1 Beğeni

mrgermantruck’ın videosundan izliyorum da, aracın ışıklandırmaları süper olmuş yalnız,