Ford F-MAX Mod Projesi

@otomixx hayır çıkmayacak ancak önümüzdeki aylarda doğru kişiler bulunursa farklı oyunlara gelebilir ama şu an konuşmaya bile gerek yok.

Yeni video!

28 Beğeni

F-Max’in dorse bağlıyken oyunda alçak kaldığını düşünen arkadaşlar için referans görseller:

LL

Normal

Aracın ölçüleri gerçekteki ile birebir ayarlanmıştır o sebeple olması gereken ne ise oyunda da onu görüyoruz.

Bu da bir başka görsel Hasanın hemen yukarıda paylaştığı görselle kıyaslayabilirsiniz;

23 Beğeni

Akşam yayın 19.00-20.00 civarı başlayacak. 1.35 güncellemesinde oynamak istiyorum çünkü ProMods var. Ancak performans farkı olabiliyor ve malum dashboard ekranında anlık yakıt tüketimi animasyonu çalışmıyor. Normal haritada da oynasak bir şey kaybetmeyeceğiz aslında :slight_smile: 1.36’da da olabilir.
Cuma akşamı @bertan06 ve @Emre54 ile yayın 20.00’de başlayacak. Şu an başta yabancılar olmak üzere YouTube yayıncıları ile iletişim kuruluyor. Çıkana kadar onlar da video çekebilecek. Herkese göndermiyoruz elbette :slight_smile:
Pazartesi günü çıkmadan önce bir sürüm ile mod “gold” olacak derler o biçim :d bir şey olacak. Her şey Salı günü öğlenden sonraya hazır durumda ayarlanmış ve bekliyor olacak. Ondan sonra salacağız ortamlara… :smiley:
Zaten video çekecek kişiler ne zaman çıkacağını ve kimlerin geliştirdiğini ve indirilecek adresi eklemek zorundalar. Böylece karışıklık olmayacak.

16 Beğeni

Bir şey soracağım fmax hangi sürüme çıkacak 1.35 e mi 1.36 mı?

Halbuki haberde vardı

4 Beğeni

Uyumlu Oyun Sürümü: 1.36.x, 1.35.x

1 Beğeni

tamam kusura bakmayın gözümden kaçmış arkadaşlar özür dilerim :slight_smile:(linç etmeyin beni gerçekten gözümden kaçtı yoksa niye sorayım)

1 Beğeni

Linç değil dostum, @Baby ile ikimiz aynı anda yazdık :wink:

2 Beğeni

Linç değil ancak çok sıkı burada olup takip eden biri de bir zahmet birkaç yorum yukarı veya siteye girip bakabilirdi.

7 Beğeni

#ETS2FMAX ilk canlı yayını 19.30’da başlıyor! Ford Trucks F-MAX modu 29 Ekim’de yayımlanacak. Twitch

9 Beğeni

Aracın bence tek sıkıntısı sinyal lambalarının led olmasına rağmen ortasında halojen şekilde ayrıca yanması. Scania serisinde ve Range T de bu yok

2 Beğeni

Kullandığınız lastik ve jant modlarını verebilirmisiniz.

1 Beğeni

bide dorse modlarınıda verebilirmisiniz

2 Beğeni

bi de bu bayiden çıkan araçlarda ön camda sağ altta “yerli üretim” sticker’ı yapıştırıyorlar ya, o da olsa mesela efsane olur.

3 Beğeni

Katılıyorum . İllaki yayınlandıktan sonra güncelleme alacak o zaman eklenebilir . Sağ salim bi sürelim de :smiley:

2 Beğeni

Aynn bende fark ettimde laf ederler diye demedim led sinyal ama Ortada isik yaniyo

5 Beğeni

tmp hazır mod desteklemeye başladı promods sunucusuna fmax’i atsa keşke.

1 Beğeni

Squirrel’dan F-MAX izlemek isteyenleri görelim? :sunglasses:

25 Beğeni

Yardımcı olan herkese teşekkür ederim