Football Manager 2021

Bİ video var da fm 20 yenilikleri ile ilgili ama spoiler olmasın diye paylaşmayacağım. ama isterseniz paylaşırım.

1 Beğeni

lyon ile görüşmelerim olumlu sonuçlandı. 1 haftaya iş başı yapacağım. takım kadrosu ve planlama ile ilgili çalışmalar başlandı. teknik ekibimle bir istişare de yapacağız tabiki bakalım.

1 Beğeni
Özet

Bu metin gizlenecek

@ENESS14 dostum oyuna başladım lyon ile. gidişatı söylemeye utanıyorum :smiley: oyun fm 13 ten beri çok değişmiş, ayrıntıya boğulmuş. bende hızlı hızlı sezona başladım çoğu şeye bakmadan 8-9 resmî maç yaptım. ama olmayacak baştan başlayacağım tek tek kulübü ele almam lazım acele etmeden.

1 Beğeni

Ben de lyonu bıraktım Ajax ı aldım oyun çok zorlaşmış sesli spiker de gelmemiş kendi taktiğimizi oluşturmamız lazım oyunda ki taktikler pek işe yaramıyor. Birde oyuncuların kondisyonu çok hızlı düşüyor bu da kötü olmuş.

1 Beğeni

şuraya bak ben nasıl durduracağım bu takımı, sınırsız bütçeleri var. bende genç yetenek peşindeyim ucuza alıp parlatıp satarım artık.

1 Beğeni

Paris biraz zor sen bence çok zorlama seneye lig şampiyonluğuna oyna bu sene avrupaya önem ver. :slight_smile:

1 Beğeni

Football Manager 2021’de %50 indirim var. 149,50 TL’ye düşüyor.
https://www.epicgames.com/store/tr/product/football-manager-2021/home

1 Beğeni

amazongaming de bedava millet 2022 yi alıp oynamaya başladı ben daha 2021 i amazondan beleş aldım

1 Beğeni

Ben 2022 yi alıp geri iade ettim. Bu oyuna 300 TL çok verilmez.

1 Beğeni

bence de verilmez ben en son parayla 2019 aldım
2020 epic bedava
2021 amazon bedava
sanırım böyle hep geriden gelerek oynayacağım

1 Beğeni

Bence de iyisini yaparsın.

1 Beğeni

sezon modları vardı galiba onları indirip kurarsın hem logoları falan da değiştiriyolar diye duymuştum.

epic e fm21 editör gelmiş

birde bir şey soracağım
fm21 resource archiver bu ney ve ne işe yarıyor bilen var mı buda var da