Football Manager 2021

Football Manager 2021
24 Kasım da çıkıyor. Oyunu şimdi satın alırsanız oyun çıkmadan 2 hafta önceden oynayamaya başlayabilirsiniz.
Ön sipariş Steam fiyatı: 224,10 TL / Durmaplay fiyatı: 189,00 TL / Epic Games Fiyatı: 149,00 TL
Football Manager 2021 ile ilgili yeniliklere bu linkten ulaşabilirsiniz.

https://fmturkiye.net

Bu sayfa da maç sonuçları, kadro, taktik, resim vs. paylaşabilirsiniz. :slight_smile:

4 Beğeni

1 Beğeni

yerimizi alalım, uzun zaman sonra alacağım fm serisini özlemişim.

1 Beğeni

Süper olacak bekliyoruz kardeşim.

1 Beğeni

Unutmadan

2 Beğeni

Sesli spiker olayımı gelecek. Vay be Ertem şener gelse efsane olur ya da ntv deki spiker adını unuttum.

2003 den 2019 da kadar sürekli aldım sağolsun epic 20 yi hediye etti ama 21 alamiycam 189 TL bile çok pahali
Epic den 20 ye devam

1 Beğeni

Epic Games te 149 lira

224.10 TL epic de
İndirim kuponları da gecersiz

1 Beğeni

Ali Ece seslendirmiş.

1 Beğeni

eskiden sabahtan akşama kadar deliler gibi oynadığım seri artık sarmıyor, Premier lig hariç futbola olan ilgimi kaybettim oyuncuların özgürlüklerini kısıtladıkları için eskisi gibi izlemesi zevk vermiyor.

Türkçe spiker bana göre gereksiz yenilik, bu oyunda spiker biziz içimizden az spikerlik yapmadık.

3 Beğeni

aynen öyle cm 03’ten beri oynarım son 4-5 senedir oynamıyorum ama özledim de. alışkanlık spikeri kapatırım ve maçta da 2B ile oynarım küçük yuvarlak şeklinde

2 Beğeni

İnşallah güzel olmuştur spikerliğini hiç duymadım.

Başlangıç olarak hangi takımı alacaksınız ben karar vermedim ama Borussia dortmund u almayı düşünüyorum.

1 Beğeni

Lyon ile başlayacağım ben Juninho döneminden beri çok sevdiğim ve takip ettiğim bir takımdır. Şu psg şımarıklarına da dur demek lazım.

1 Beğeni

Lyon u bende seviyorum alt yapısıda iyi bayada futbolcu var. ben dortmundu erling haland dan dolayı almayı düşünüyorum.

1 Beğeni

sen bayern i bitir ben de psg yi :smiley: haaland 70m civarlarında serbest kalma maddesi var dikkat et teklif gelir daha oyunun başında gidebilir belli olmaz

1 Beğeni