Football Manager 2021

Bayern biraz zor biterde namussuzu yenmek çok zor haaland a istediği kadar teklif gelsin vermem sen cavani yi yenmen lazım en başta adam kaç yaşına geldi hala gol kralı en büyük rakibin o :grinning:

1 Beğeni

Video geldiğine göre haftaya beta çıkıyor demektir.

Football Manager 2021 beta çıktı. :slight_smile:

1 Beğeni

evet beta çıktı ve oyuncu özellikleri paylaşılmaya başlanmış. 24 ünü bekleyeceğim ben tam sürümle başlarım o gün.

Ben yarın başlayacağım. 24 ünü beklemene gerek yok bence.

1 Beğeni

yani beklemenin anlamı yok mu? beta tamamlanır hata vs varsa giderilir 24 ünde başlarım diyordum

1 Beğeni

Yok gerek yok hataları daha sonra düzeltiyorlar betayla tam sürüm arasında pek fark yok ufak bir kasma yapabilir o kadar birde bazı kelimeler ingilizce olarak çıkıyo tam sürümü bekleme.

1 Beğeni

oyunu henüz almadım. aslında 24 ünde oyun çıkacak 27 si black friday indirimleri var. beklesem belki indirim gelir diyorum.

1 Beğeni

Oyun yeni çıktı buna indirim gelmez hatta tam tersine çıkıştan sonra zamlanabilir en ucuz şu an apic games te.

1 Beğeni

Kardeşim ben lyonu aldım bayern den korktum :joy: ama hollanda ligine kayabilirim.

1 Beğeni

yayıncılara biraz baktım pek yenilik göremedim yeni veriler eklenmiş toplantı gelişmiş, sesli spiker yok mu?

1 Beğeni

Bugün maç yapacağım ses spikerini eklemişlerdir eklemedilerse beta olduğu için eklelememiş olabilirler fm 2020 ye göre arayüzde pek bir değişiklik yok oyun bana biraz daha senkronize olmuş gibi geldi fm 2020 beta da kasıyordu bunda muhtemelen kasmaz diye düşünüyorum. oyun motoru çok gelişmemiştir yenilikler daha çok transfer ve taktiklerle ilgili oldu oyuncuların genel kondisyonu eskiden rakam vardı şimdi kalp koymuşlar fm 2020 den pek fark göremedim taktik ekranı falan hep aynı. bir de oyunda çok beyaz ekran vardı onuda gidermişler gibi her yer mos mor fm 2020 ve öncesinde ekran takımın rengine bürünüyordu artık onuda kaldırmışlar sadece takımların logosu görünüyor diğer kısımlar mor lyon gibi beyaz renkli takım alınca sıkıntı olmayacak artık.

1 Beğeni

benim takımı almışsın, orda da psg var ama :smiley: başarılar… ben de lyon ile başlayacağım. fm 13 te takılı kalmıştım en son sonraki oyunları oynamadım sadece epicte fm 20 ücretsiz olunca indirip göz atmıştım. fm 21 komple yeni bir oyun olacak benim için.

1 Beğeni

Psg nin yanında marseille de iyi benim birde nantes e şansım tutmuyor psg le bile berabere kalıyorum artık sen düşün :joy: ama bu sefer yenerim şimdi 15 milyon euro m var iyi genç futbolculara bakmam lazım

1 Beğeni

Bu arada eski den kiralayabildiğimiz ve ya ucuza transfer ettiğimiz genç oyuncuları fm 2021 de alamayacağız muhtemelen başka yeni genç oyunculara bakmak lazım.

1 Beğeni

hocam oyun ile ilgili spoiler vermeyelim lütfen burdan mesela şu adamı aldım şu paraya çok iyi diye. ben mesela nette hiç bakmam böyle şeylere wonderkid listelerine filan. kendim oyun içi keşfetmeyi seviyorum tutar veya tutmaz :slight_smile:

1 Beğeni

Bura da maç sonuçlarını taktikleri hikaye şeklinde yaptığımız transferleri yayınlayalım ama iyi mi değil mi söylemeyiz sadece gösteririz bir de birbirimize soru sorarız wonderkid değil en azından atıyorum bir oyuncu almak istediğimiz de bu oyuncuyu alayım mı diye birbirimize danışırız dediğin gibi liste paylaşmayalım.

1 Beğeni

aynen kadromuz, taktiğimiz, maç sonuçlarımız, transferlerimiz, puan durumlarımızı paylaşırız.

1 Beğeni