Flight Sim World - Ana Konu ­čŤę

u├žu┼č
u├žak
realistik

Flight Simulator X altyap─▒s─▒ ile geli┼čtirilen yeni u├žu┼č sim├╝lat├Âr├╝ Flight Sim World burada yer alacak. Dovetail Games bu yap─▒m─▒ da t─▒pk─▒ Train Sim World gibi ├žok ├Ânemsiyor. X-Plane 11 yerine burada u├žuyorum. G├╝ncellemelerle epey yol ald─▒. FSX2 diyebiliriz.

Geli┼čmeleri hep aktarm─▒┼čt─▒k. Burada daha ├Âzel ┼čeyler yaz─▒labilir. Sim├╝lasyonda u├žanlar deneyimlerini ya bu konuda ya da Apron b├Âl├╝m├╝nde bir konu a├žarak payla┼čabilir.
Videolar─▒ payla┼čabilir. Anl─▒k geli┼čmeleri payla┼čabilirsiniz. Akl─▒n─▒za gelen ne varsaÔÇŽ

Yeter ki oynayana, bakana faydas─▒ olsunÔÇŽ

TrueSky eklenmi┼čti.

v6 g├╝ncellemesi

G├Ârev edit├Âr├╝

─░lk izlenimler

Steam ├ž─▒k─▒┼č bilgilerine bir bak─▒n

Flight Sim World - Sim├╝lasyonT├ťRK genel kategori https://www.simulasyonturk.com/kategori/flight-sim-world/

JustFlight sitesinin PA-28R Arrow III u├ža─č─▒ eklenecek. FSW i├žin ├ž─▒kan ilk eklenti olacak.

ben helikopter istiyem :smiley:

Ba┼čka oyuna :joy:

55 TL hay─▒rl─▒ olsun :scream:

Yar─▒n k─▒smetse biriken haberlerle birlikte bunu da yazaca─č─▒m.

├çok u├žuk bir fiyat de─čil mi Yaw?

Sistemim iyi olsayd─▒ FSX kullanmaz XPlane 11 kullan─▒rd─▒m. FSXÔÇÖe mahkumum ┼ču anl─▒k. Ama FSWÔÇÖyi asla almam. Ben ├žok fark g├Âremedim.

Flight Sim World i├žin g├Ârev paketi ├ž─▒kt─▒.
Efsane Yakla┼čmalar G├Ârev Paketi

Bu i├žeriklerin gelmesi benim aktif olarak oynamam demek asl─▒nda sevindim. Her ay b├Âyle i├žerikler ├ž─▒kmaya ba┼člarsa ve insanlar─▒n ilgisini ├žekecek. Zaten hi├ž ba┼člamayan tavsiye edilir. Al─▒n─▒z.

Videoyu bekliyoruz :grin:

Pek oynayan bulam─▒yoruz ki en son yay─▒nda seninle u├žmu┼čtuk. Zaten P3D vs. u├žanlar FSWÔÇÖyi ┼čey etmiyor bile buna k─▒z─▒yorum.

K─▒z─▒lacak bir ┼čey yok :smiley:

Ben aksiyon istiyorum diyenlere bu paket yetmez. :smiley:

Her g├╝n 1 saat u├žu┼č molas─▒ÔÇŽ

Yakla┼čmalar ve ini┼člere ├žal─▒┼č─▒yorum iyi geliyor. :slight_smile:

Yine y─▒lan gibi ilerliyorsun :grin:

├çekili┼č var beyler Logitech d├╝zenliyor

1. g├╝ncelleme fiziksel tabanl─▒ renderlamada g├Ârsel geli┼čtirmeler olmu┼č
    ├Âncesi ve sonras─▒ kar┼č─▒la┼čt─▒rmas─▒ g├╝zel ┼čeylerÔÇŽ

askeri u├žak geliyor :smiley:

─░lk jet hangisi olmal─▒ diye sormu┼člar :smiley:

ka├ž para olur acaba? :smiley: al─▒r─▒m ama

@Ocean Sence ne gelir?