Flight Sim World - Ana Konu 🛩

fsw yeni kitleye uçuş simülatörünü ulaştırmak için yapılmıştı eski usül dlc satışını kimse istemez alsam napıcam diyorum :smiley:
airbus vs. olayları da aynı gelse ne olacak?
güzel özellikleri bu simülatör içinde orijinal özellik olarak toplasalar çoğu kişi ileride geçer yoksa ne farkı olur diğerinden

PCGamer’da çekiliş başlatılmış

2500 dolarlık pc hediye edilecek ahhh bi çıksa :smiley:

Yalnız yeni çıkan DLC’ler zaten başlayacak olan adamın bütün hevesini kaçırır. Tek çıkış yolları var o özellikleri orijinal olarak sunmak ama zaten öyle olsa belki de o kadar iyi olamazdı. Gerçi bir İngiliz stüdyosu uçak simülatörü yapıyor hem de uçaktan inip hangarda gezmeli dlaşmalı bagaja eşya koymalı :smiley:

Dinamik hava sonunda eklendi :smiley:
yalnız ben niye oynamıyorum diye kendime soruyorum ortaya joystick sorunu çıkıyor thrustmaster t16000m bakınıyorum :frowning:

uzun bir süre sonra tekrar…
sarı kanaryam :smiley:

böyle saçmalık olamaz fsw satıştan kalkıyor destek sona eriyor yuhhh çüşşş rezillik
o kadar geliştir dlc çıkar kapat sonra da…
bütün lafları yediler
koskoca stüdyo güya…

Dovetail Games, Flight Simulator X altyapısını kullanarak yeniden geliştirmeye başladığı yeni uçuş simülasyonu Flight Sim World yapımı için üzücü bir karar açıkladı.
https://www.simulasyonturk.com/flight-sim-world-projesi-iptal-edildi/

satıştan çekilince steam atölye dururmu? yoksa hemen sömürmekmi lazım ? :slightly_smiling_face:
bayagı harita var atölyede.

yalovadan kalktım hemen

pırpır ne lenn ben jet uçuruyorum diyip kaptım cift motoru,yanındada yagmurlu hava miss :slightly_smiling_face:

fiyatına göre oldukca iyi. satıştan cekilmeden önce alın bence.yeni başlıyanlar için idel.

bu oyuna ne oldu? steamde bulamadım.

Steam üzerinden satışı durduruldu .

hakkını ödeyemeyiz FSW olmadı napalım mücadele ettin ama sdfsfd :smiley:

fswyi daha çok seviyorum
küçük bile olsa bir takım eski fsxin altyapısı ile bir şeyler yapmaya çalıştı en azından modern özellikler vardı
yeni grafikler yeni uçaklar yeni özellikler
yeni kullanıcı kazanmak için gereken bir sürü olay vardı
dovetail gameste microsoft flight simulator pazarlama hakları ve işbirliği olmasa yoluna devam edebilirdi belki de
microsoft flight simulator’ı deli gibi bekliyorum
deadstick bush flight simulator da umarım çıkar ihtiyacımız var

1 Beğeni

Bu FS World daha çok arcade tarzı geldi, eklentisiz bilmem nesiz bir şekilde. Flight Simulator dünyası default dediğimiz paket haliyle bir işe yaramıyor, 3.Parti şirketlerin getirdiği dinamikleri ve grafikleri ile gerçekçiliği olabildiğince yaşatan uçaklar ve “scenery” dediğimiz havailmanı ve şehir eklentileri çok önemli yer ediniyor.

1 Beğeni