Flight Sim World - Ana Konu ­čŤę

u├žu┼č
u├žak
realistik

fsw yeni kitleye u├žu┼č sim├╝lat├Âr├╝n├╝ ula┼čt─▒rmak i├žin yap─▒lm─▒┼čt─▒ eski us├╝l dlc sat─▒┼č─▒n─▒ kimse istemez alsam nap─▒cam diyorum :smiley:
airbus vs. olaylar─▒ da ayn─▒ gelse ne olacak?
g├╝zel ├Âzellikleri bu sim├╝lat├Âr i├žinde orijinal ├Âzellik olarak toplasalar ├žo─ču ki┼či ileride ge├žer yoksa ne fark─▒ olur di─čerinden

PCGamerÔÇÖda ├žekili┼č ba┼člat─▒lm─▒┼č

2500 dolarl─▒k pc hediye edilecek ahhh bi ├ž─▒ksa :smiley:

Yaln─▒z yeni ├ž─▒kan DLCÔÇÖler zaten ba┼člayacak olan adam─▒n b├╝t├╝n hevesini ka├ž─▒r─▒r. Tek ├ž─▒k─▒┼č yollar─▒ var o ├Âzellikleri orijinal olarak sunmak ama zaten ├Âyle olsa belki de o kadar iyi olamazd─▒. Ger├ži bir ─░ngiliz st├╝dyosu u├žak sim├╝lat├Âr├╝ yap─▒yor hem de u├žaktan inip hangarda gezmeli dla┼čmal─▒ bagaja e┼čya koymal─▒ :smiley:

Dinamik hava sonunda eklendi :smiley:
yaln─▒z ben niye oynam─▒yorum diye kendime soruyorum ortaya joystick sorunu ├ž─▒k─▒yor thrustmaster t16000m bak─▒n─▒yorum :frowning:

uzun bir s├╝re sonra tekrarÔÇŽ
sar─▒ kanaryam :smiley:

b├Âyle sa├žmal─▒k olamaz fsw sat─▒┼čtan kalk─▒yor destek sona eriyor yuhhh ├ž├╝┼č┼č┼č rezillik
o kadar geli┼čtir dlc ├ž─▒kar kapat sonra daÔÇŽ
b├╝t├╝n laflar─▒ yediler
koskoca st├╝dyo g├╝yaÔÇŽ

Dovetail Games, Flight Simulator X altyap─▒s─▒n─▒ kullanarak yeniden geli┼čtirmeye ba┼člad─▒─č─▒ yeni u├žu┼č sim├╝lasyonu Flight Sim World yap─▒m─▒ i├žin ├╝z├╝c├╝ bir karar a├ž─▒klad─▒.

sat─▒┼čtan ├žekilince steam at├Âlye dururmu? yoksa hemen s├Âm├╝rmekmi laz─▒m ? :slightly_smiling_face:
bayag─▒ harita var at├Âlyede.

yalovadan kalkt─▒m hemen

p─▒rp─▒r ne lenn ben jet u├žuruyorum diyip kapt─▒m cift motoru,yan─▒ndada yagmurlu hava miss :slightly_smiling_face:

fiyat─▒na g├Âre oldukca iyi. sat─▒┼čtan cekilmeden ├Ânce al─▒n bence.yeni ba┼čl─▒yanlar i├žin idel.