Fishing: Barents Sea "Balıkçılık Simülasyonu" - Ana Konu

el alışkanlıgı gerek birkaç defadan sonra el alışıyor.

yolcu gemisine kömür balıgı işindeyim yakındır tekneyi büyütmeye derken yeni gemi scanner.:slightly_smiling_face:

oyunun mantıgı kıyı balıkcılıgından adım adım derin denize götürmek & kıyı balıklarından derin deniz canlılarına dogru geçiş

1-borge ilk tekne ile hammerfest & hammerfest centrum limanlarına iş yapıyoruz. bu aynı zamanda olta balıkcılıgı ve kıyı oluyor.

2-sjarken ikinci tekne ile rypefjord limanıda ekleniyor. bu tekne ile ag balıkcılıgına geçiyoruz ve ufak ufak mesafe ve derin denizi ögretiyor. tekneye tayfa alma ve yönetmenin ilk adımı ayrıca.

3-vibeke cathrin,bu tekne ile artık haritanın üstlerine dogru cıkıp uzun mesafe acık deniz balıkcılıgına başlıyoruz.balıkları dondurdugumuz için. 3 tayfa yönetme ile mesafe zaman dengesini ögretiyor.

diger teknelerde bu şekilde gittikce acık denize ve mesafeyi artırıyoruz.

hammerfest bizim ana liman tekne güncelleme ve banka işleri,bar işleri sadece bu limanda.

1 Beğeni

Balıkçılıkla hiç alakam olmadı acaba oyun oynatırmı kendini bana sizce almalımıyım ve sistem kaldırımı acaba
1050 ti li

İşinde ilk günü diye bir şey demedik ama uğrattığı zarar büyük. Artık bu hanımefendiye sadece balık temizleme işi vereceğiz :smiley:

2 Beğeni

tayfalar dinlenirken yemek verirseniz daha cabuk zinde olup daha hızlı seviye atlıyorlar.
balıkcılar fakat yedikleri yemek hamburger :joy:

1 Beğeni

tomb raider 2016 da bile 60 dereceye çıkmıyor %99 kullanımda ısınma olacağını sanmamda fps düşük olurmu ve oynatırmı kendini acaba :slight_smile:

heeyyyy bunu daha yeni gördüm… vay beeee … :rofl::rofl: acıttı bu :smile:

1050ti yeni nesil bir kart sıkıntı olacağını sanmam üstelik amd değil nvidia… alıp dene bir şey kaybedeceğini sanmıyorum ama gpuyu aşırı kullanıyor artık rahatsız oluyorum eğer bir gün herhangi bir optimizasyonsuz oyundan dolayı karta bir şey olursa savaş başlatıcam herkese

1 Beğeni

Malesef bende öyle hocam 1050 ti my summer car da kasıyor ama üst düzey yapımlarda sorun yok alayım bakalım teşekkürler :slight_smile:

dönüşün muhteşem olucak desem pacayı kurtarırım heralde :grinning:

1 Beğeni

1 Saate iniyor bakalım :slight_smile:

yukaridaki yorumumu gormussundur. AMD R9 380 de oynayamadim ve geri verdim. parami aldim. dene olmazsa optimizasyon sorunu yuzunden iade etmek istiyorum dersin

evet okudum yorumunuzu üzüldüm gerçekten inşallah sorun yaşamam

neyse bu kadar oyun yeter :smiley: mediumda anca 40 fps oda zorla su efekti kapalı işlemci 65 ekran kartı 59 oluyor

Türkçe gelirse çok daha iyi anlaşılır olur gibi oyun :slight_smile:

Oyun çeşitli sistemlerde bir sürü sorun yaratıyormuş üzüldüm ve nedense arkadaş listemde belli kişiler satın almış. Çoğu buradan zaten :smiley:
Fiyatın ucuz olması da önemli değil işte bu sefer de adam bu yok şu yok diyor. :smiley: ama dün akşam pure farmingnden sonra iyi ki fishing barents sea böyle diyorum ulan gpunun hepsini kullansın özürlü bir optimizasyonu olsun ama adam akıllı grafiklerde oynayalım be!

1 Beğeni

gece kaptan köşkünde bir göz gps’de bir göz arama ışıgı ile agı aramak cok güzel.

oyunda wiki sistemi mevcut fakat ingilizce oldugu için zorlananlar için
gps’de denizdeki ad
kırmızı - cok düşük balık populasyonu
sarı - düşük balık populasyonu
yeşil - orta balık populasyonu
mavi - en iyi balık populasyonu
maviden sonra her gecen zaman balıklarlar azalıyor.

agı denize attık limana döndük aradaki zaman farkını hesaplamada zorlanan’lar için.

agı atıp limana geldigim zaman,agın denizde kaldıgı süre 2saat 3 dakka. düz hesap 2 saat.
limandan tekrar aga giderken 2 saat daha zaman gecicek. toplam 4 saat.
zamanı hızlandırman içi bana gerekli süre 16 saat.

16saat zaman hızlandırma + 4 saat agın denizdeki süresi = 20 saat balık için en ideal süre.

çıkış sürümünün notları;

Version: 1.0 - 07.02.2018 (01:30)
Added camera for tourists
Disabled DFAO on planar reflection
Fixed bug with ice in open waters
Fixed bug where player gut fish when crew is gutting
Fixed localization
Fixed lights on Vibeke Cathrin
Fixed forward shading on Ocean
Fixed When player catches no fish, a new buoy is spawned and the player made to try again.
Updated line buckets with new model
Updated port in Hammerfest
Updated cruiseship model
ID1739 - Fixed GUI disappears and game appears frozen after opening the options menu

yeni güncelleme de geliyormuş :slight_smile: ama ne var içinde bilmiyorum

1 Beğeni

vayyy vayyyy hemde ne vayyy lisanslı scanmar cihazları ile donattıgım sea wolf :yum:

aktif gps-sonar-scanmar tarayıcı ile kaptan köşkü

kaptanın calışma ve yemek yeri

ve hemen arkada yeni sistem kullanma ve kontrol panelleri vayy vayyy

buda gercek hali,türkiyede yapılmış 2013 yılında.

3 Beğeni

Zaman zaman bize eşlik edip, heyecanlandıran asil dostumuzu kadraja almayı başardık :slight_smile:

Ayrıca bulunduğum alan çok bereketli, sizi kolay kolay üzmez. Amma velakin özellikle ilk teknede dalgalarla boğuşmak biraz yorucu olabilir :smiley:

2 Beğeni